Trwa ładowanie...
dvccmcq
dvccmcq

Święto zabawek RC

Szkółka RC, Ogólnopolskie Stowarzyszenie Modelarzy, ATA Świat modeli oraz Centrum Handlowe Blue City serdecznie zapraszają do wspólnej zabawy na wakacyjną sobotę 14 sierpnia wszystkie dzieci, które w tym czasie pozostaną w Warszawie i jej okolicach.
Share
dvccmcq

Dzień pełen niespodzianek czeka wszystkie dzieci, niezależnie od wieku.
Dla najmłodszych będzie udostępniony „Ogródek Brudera” a w nim zabawki funkcjonalne w postaci ciężarówek, maszyn budowlanych, maszyn rolniczych i innych urządzeń. Dzięki tym zabawkom, które są wiernym odwzorowaniem prawdziwych urządzeń, wszystkie maluchy będą mogły przeżyć prawdziwą przygodę.

Nieco starszym spodoba się z pewnością zabawa z torem Carrera, na którym będą urządzane wyścigi dla samochodów sterowanych pilotami.
Jednak największą atrakcją dla dzieci powyżej piątego roku będą „Mini-wyścigi” zdalnie sterowanymi modelami. Przedstawiciele OSM oraz Szkółki RC przygotują specjalny tor do nauki jazdy modelami RC oraz będą wprowadzać młodych adeptów w świat modelarskich wyścigów. Chętni będą mogli zapisać się do szkółki RC i rozpocząć swoją przygodę z modelami zdalnie sterowanymi.

Autor: IP

dvccmcq

Podziel się opinią

Share
dvccmcq
dvccmcq