Trwa ładowanie...
df1sc5f

Szef MON w Salonikach (komunikat)

...

Share
df1sc5f

28.10. Warszawa - Rzecznik prasowy ministra obrony narodowej informuje:

Informuję, że w dniach 28-29 października br. Minister Obrony Narodowej Bogdan Klich przebywać będzie w Salonikach (Grecja), gdzie zorganizowana została Międzynarodowa Wystawa Obronności i Bezpieczeństwa (International Defense and Security) DEFENSYS 2010.

O godz. 17.30, w Centrum Kongresowym "I. Vellidis" nastąpi ceremonia otwarcia wystawy, w której uczestniczyć będzie polska delegacja.

df1sc5f

W piątek, 29 bm. o godz. 9.00 na terenie wystawy odbędzie się spotkanie ministra Bogdana Klicha i ministra obrony Grecji Evangelosa Venizelosa. W rozmowach wezmą udział także przedstawiciele polskich i greckich przedsiębiorstw przemysłu obronnego.

Po zakończeniu spotkania minister Klich zwiedzi pawilony wystawiennicze oraz weźmie udział w forum nt. "Armaments Programs Versus Competition within the Current International Financial Situation". Uczestniczyć w nim będą również ministrowie obrony m.in. Belgii, Węgier, Bułgarii oraz przedstawiciele parlamentów, agencji państwowych i przedsiębiorstw przemysłu obronnego z ponad 20 krajów. Podczas panelu "Users' Aspects" zaplanowane zostało wystąpienie ministra ON Bogdana Klicha. Uroczystego otwarcia forum dokona MO Grecji Evangelos Venizelos.


Międzynarodowa Wystawa Obronności i Bezpieczeństwa (International Defense and Security) DEFENSYS 2010 odbywać się będzie w dniach 28-31 października, pod auspicjami greckiego Ministerstwa Obrony Narodowej. W trakcie jej trwania wystawę odwiedzi m.in. ok. 50 oficjalnych delegacji z wielu krajów, 24 kraje będą reprezentowane przez przemysł obronny, a 10 krajów będzie miało własne pawilony narodowe.

df1sc5f

Na Międzynarodowej Wystawie Obronności i Bezpieczeństwa w Salonikach obecna będzie także NAMSA (NATO Maintenance and Supply Agency - Agencja ds. Zabezpieczenia Eksploatacji Sprzętu i Zaopatrzenia NATO).

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść.(PAP)

kom/ rda/

df1sc5f

Podziel się opinią

Share
df1sc5f
df1sc5f