Trwa ładowanie...
da2qh3u

Szykują wielką rekrutację

Międzynarodowy koncern energetyczny, Grupa Suez, chce w przyszłym roku roku zatrudnić aż 20 tys. pracowników z całej Europy. Kampanię rekrutacyjną kieruje równiez do Polaków.

Share
da2qh3u

Międzynarodowy koncern energetyczny, Grupa Suez, chce w przyszłym roku roku zatrudnić aż 20 tys. pracowników z całej Europy. Kampanię rekrutacyjną kieruje równiez do Polaków, informuje "Gazeta Wyborcza".

Aż 85 proc. poszukiwanych pracowików stanowić będą inżynierowie i technicy, reszta to pracownicy wykonawczy. Suez zajmuje się wytwarzaniem i przesyłaniem energii elektrycznej, a także dostarczaniem wody, odprowadzaniem ścieków i utrzymaniem miejskiej zieleni. Zatrudnia 140 tys. pracowników i świadczy usługi w ponad 100 krajach na pięciu kontynentach. Jest jedną z najstarszych działających spółek międzynarodowych. Ma główną siedzibę w Paryżu, ale skupia spółki z całego świata. W Polsce koncern reprezentowany jest przez kilkadziesiąt firm z różnych branż i zatrudnia ponad 4000 osób. Jej przedstawicielami są m.in. Sita Polska świadcząca usługi zbiórki i segregacji śmieci i Electrabel Polska sprzedający energię elektryczną.

da2qh3u

Podziel się opinią

Share
da2qh3u
da2qh3u