Trwa ładowanie...
d3yp55m

Tani kredyt przez Internet

Niepokojące wieści zza oceanu o kryzysie światowej gospodarki i sektora finansowego nie mają wpływu na ofertę kredytów udzielanych w serwisie e-gotowka.pl.
Share
d3yp55m

Cetelem Bank S.A, jeden z liderów kredytów internetowych w Polsce, do którego należy serwis e-gotowka.pl, mimo zawirowań na światowych rynkach nie podniósł kosztów kredytu. Co więcej, aktualna wysokość oprocentowania prezentowana na stronie e-gotowka.pl będzie utrzymana na tym samym poziomie.
_ Nie zamierzamy wprowadzać żadnych dodatkowych opłat ani ukrytych kosztów, które mogą bezpośrednio uderzyć w klienta _ – zapewnia przedstawiciel banku.

*Dlaczego kredyt przez Internet nie drożeje? *

Rzecznik prasowy banku Julia Ślusarska wyjaśnia: _ Nie posiadamy sieci oddziałów ani dużej liczby pracowników, dzięki czemu jesteśmy w stanie minimalizować koszty udzielania kredytu. _ Co więcej, cała komunikacja z klientem oparta jest przede wszystkim na Internecie i kontakcie telefonicznym, co również ma wpływ na niskie koszty obsługi. Serwis e-gotowka generuje niewielkie koszty własne, dzięki czemu mimo pogłosek o zmieniającej się sytuacji na giełdach światowych jest w stanie utrzymać ten sam, wysoki poziom jakości oferty kredytowej.

d3yp55m

Kredyt internetowy w serwisie e-gotowka jest nie tylko tani i bezpieczny, ale przede wszystkim indywidualnie dopasowany do potrzeb klientów. Klienci sami decydują, na jaki okres i na jaką kwotę potrzebują kredytu.

Atrakcyjną ofertę kredytu internetowego doceniają tysiące klientów, którzy chwalą sobie dogodność, szybkość oraz elastyczność kredytów w serwisie e-gotowka.pl. Oszczędność czasu, a więc brak potrzeby stania w kolejkach, jak również możliwość spokojnego zapoznania się z umową w domu, to zdaniem klientów serwisu e-gotowka.pl główne zalety kredytu internetowego.

Serwis e-gotowka w swojej nowej odsłonie zdobywa coraz większe grono zadowolonych klientów. Dołącz i Ty!

Dowiedz się więcej: www.e-gotowka.pl

d3yp55m

Podziel się opinią

Share
d3yp55m
d3yp55m