Trwa ładowanie...

Telewizja nc+ podała szczegóły oferty

Nc+ zdradziła szczegóły swojej nowej oferty. Połączone Cyfra+ i platforma "n" ogłosiły start w 18. rocznicę nadania pierwszego sygnału Canal+ w Polsce. Najtańszy pakiet w nowej platformie ma kosztować 39 zł miesięcznie.

Telewizja nc+ podała szczegóły ofertyŹródło: Jupiterimages
d2pow3b
d2pow3b

Najtańszy pakiet Comfort+ (70 kanałów, w tym 17 HD) będzie kosztował 39 zł miesięcznie, za Universe+ (108 kanałów, w tym 34 HD) zapłacimy 59 zł.

Oferta premium obejmuje trzy pakiety: Canal+ Silver (110 kanałów, w tym 36 HD) za 79 zł, Canal+ Gold (112 kanałów, w tym 38 HD) za 99 zł, Canal+ Platinum (114 kanałów, w tym 40 HD) za 119 zł, All Inclusive (130 kanałów, w tym 50 HD) za 199 zł.

Na początek, w ramach promocji, nc+ zaoferuje dostęp do pakietu premium za cenę pakietu Universe - 59 zł.

d2pow3b

Z oferty zostały wycofane kanały Cyfry+: Weekend, Gol i Football. Treść, która do tej pory znajdowała się na tych kanałach, zostanie przeniesiona na inne znajdujące się w ofercie.

Nc+ zapowiada wprowadzenie możliwości dodatkowego dokupowania interesujących nas treści do pakietów podstawowych. Obecnie opcja ta nie jest jeszcze dostępna na stronie.

Nowa platforma to także dodatkowe usługi dostępne dla klientów:

  1. Multiroom - pozwala na oglądanie programów na sześciu różnych odbiornikach w domu,
  2. nc+ GO - możliwość oglądania tv z tabletów, przy pomocy aplikacji można oglądać telewizję w całym domu, w tym Sport na żywo,
  3. netVOD+ - za tym kryje się oferta wypożyczenia 8000 tytułów i 16 kolekcji tematycznych. Według zapowiedzi nc+ ustawianie nagrywania ulubionych programów klienta możliwe jest z każdego miejsca na Ziemi, za pomocą tabletu czy komórki;
  4. wimp - serwis oferujący dostęp do muzyki na zasadzie streamingu.

Artur Przybysz, wiceprezes i dyrektor do spraw sprzedaży i logistyki nc+, zapowiedział, że platforma nie będzie nikogo zmuszać do pozostania w sieci. Proces przechodzenia na nową ofertę będzie stopniowy. Przede wszystkim każdy z dotychczasowych klientów będzie mógł pozostać przy swojej aktualnej ofercie na obecnych warunkach. Żadne podwyżki nie wchodzą w grę.

d2pow3b

Ewentualne koszty po stronie klienta związane są z wymianą sprzętu. Dyrektor ds. sprzedaży zaznaczył, że istnieją tacy klienci, którzy są związani np. z Cyfrą+ już od 10 lat i w ich przypadku nabycie nowego sprzętu może być konieczne, zwłaszcza jeśli będą chcieli odbierać kanały w jakości HD.

W przypadku osób, które dalej chcą pozostać klientami firmy a wykupiły dostęp obydwu platform jednocześnie, istnieje możliwość rezygnacji z jednej z podpisanych umów. Takich osób jest około 100 tysięcy. Firma zapowiada indywidualne podejście do klienta i pomoc w wybraniu pakietu, który będzie najlepiej odpowiadał jego potrzebom.

W ramach działań promujących nową platformę zapowiedziano, że przez najbliższe dwa miesiące klienci będą mieli dostęp do poszerzonej oferty.

Rozwiane zostały także wątpliwości związane z ofertą prepaid na kartę. Część programów, które były dostępne tą drogą, zostało zlikwidowanych. W związku z tym nc+ proponuje nowe pakiety w tej samej cenie, ewentualnie przejście na inne opcje.

d2pow3b

Nc+ nie obawia się konkurencji ze strony cyfrowej telewizji naziemnej - DBTV. Według Przybysza wprowadzenie DBTV w każdym z europejskich krajów przebiegało podobnie. Część klientów zachęcona tańszą ofertą rezygnowała z telewizji satelitarnej, ale widzowie, odczuwając niedosyt w ofercie i braki w kanałach, po kilku miesiącach wracali do płatnej telewizji.

Przedstawiliśmy nową ofertę kilku dotychczasowym klientom cyfry+. Żaden z nich nie był zachwycony, przeważają negatywne komentarze na temat konieczności wykupienia pakietu za 120 zł, jeśli abonent chce mieć dostęp do pełnej oferty sportowej i jednocześnie Canal+.

Jeden z klientów był podirytowany faktem, że w przeciągu ostatnich kilku dni telemarketerzy Cyfry+ wydzwaniali do niego kilkanaście razy. Sprzedawcy przekonywali go do swojej oferty, jeszcze Cyfry, twierdząc, że nowa propozycja nc+ będzie gorsza niż stara, co w jego przypadku okazało się nieprawdą.

d2pow3b
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2pow3b