Trwa ładowanie...

TP wprowadza rewolucyjne plany taryfowe

Z początkiem września Telekomunikacja Polska zdecydowała się wprowadzić nowe plany taryfowe. Plan „doMowy”, bo o nim mowa, ma kilka wariantów. W abonamentach od 50 do 90 złotych dostaniemy nawet 1200 minut na rozmowy, a wieczorami i w weekendy nasze rozmowy mogą być zupełnie bezpłatne.

TP wprowadza rewolucyjne plany taryfoweŹródło: WP.PL, fot: Kamil Jakubczak/WP
d13afkn
d13afkn

_ Nowe plany taryfowe docelowo będą zastępowały istniejące taryfy. Cechują się tym, że są bardzo korzystne dla klienta. Ceny połączeń międzynarodowych zaczynają się od 35 gorszy, natomiast ceny połączeń lokalnych i międzymiastowych będą miały jednakową cenę – _ powiedział Wojciech Jabczyński, rzecznik grupy TP, podczas konferencji prasowej.

Cała innowacyjna oferta obejmuje trzy nowe abonamenty, które, jak zapewniają przedstawiciele TP, pozwolą obniżyć koszty połączeń nawet o 90 proc. Innowacyjność oferty ma polegać na możliwości zadecydowania, kiedy zwykle korzystamy z telefonu stacjonarnego.
Jeśli dzwonimy głównie wieczorami i w weekendy, bo w dzień pracujemy i nie ma nas w domu, to po wybraniu odpowiedniej opcji liczba bezpłatnych minut zostanie podwojona, a nawet nieograniczona – w przypadku najdroższego abonamentu.

Kolejnym novum jest możliwość wykorzystywania otrzymanych minut na połączenia do wszystkich operatorów telefonii stacjonarnej.
Ujednolicono również cenę połączeń lokalnych oraz międzystrefowych.

Dla osób korzystających z telefonu stacjonarnego dość rzadko idealnym rozwiązaniem okaże się plan „domowy tp 60”. Klienci w abonamencie za 50 zł otrzymają 60 minut do wykorzystania o każdej porze, a nawet 120, jeśli zdecydują się dzwonić między 18-8 rano oraz w weekendy. Poza pakietem minuta połączenia kosztować będzie jedyne 17 groszy. Pozwoli to na obniżenie kosztów od 47 do 75 proc.

d13afkn

Dla klientów nieco zamożniejszych przygotowano plan „domowy tp 300”. Tutaj również można podwoić liczbę minut, jeśli dzwonimy głównie wieczorami. W tym planie minuta połączenia poza pakietem kosztuje tylko 12 gorszy, a koszt abonamentu wynosi 70 zł brutto.

Najdroższy abonament za 90 zł, to zarazem najkorzystniejsza oferta dla użytkowników telefonów TP. Tutaj otrzymujemy 1200 minut do wykorzystania przez cała dobę lub zamienną ofertę nieograniczonych połączeń po 18 i w weekendy. Minuta poza pakietem kosztuje jedynie 7 groszy. Przedstawiciele TP zapewniają, że nowy abonament jest konkurencyjny do wcześniejszego „darmowe wieczory i weekendy” i pozwala obniżyć koszty nawet o 90 proc.

Cena połączeń na telefony komórkowe jest identyczna dla wszystkich abonamentów i wynosi 57 groszy.

Kamil Jakubczak, Wirtualna Polska

d13afkn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d13afkn