Trwa ładowanie...
ue
05-08-2010 12:25

UE dofinansuje studia MBA

30 osób może skorzystać z prestiżowych, podyplomowych studiów Master of Business Administration (MBA) "Zarządzanie zasobami ludzkimi" w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, które dofinansowane będą z funduszy UE.

UE dofinansuje studia MBAŹródło: Jupiterimages
d1lw1va
d1lw1va

Studia prowadzone będą przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania (WSIiZ) w Rzeszowie na zlecenie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Jak poinformowała PAP rzeczniczka WSIiZ Urszula Pasieczna, studia będą trwać trzy semestry, w sumie 460 godz. lekcyjnych.

- Kierowane są do właścicieli firm lub pracowników mikro-, małych- i średnich- przedsiębiorstw, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności w sprawnym zarządzaniu personelem - dodała Pasieczna.

Program studiów obejmuje zagadnienia dotyczące m.in.: prawnych, psychologicznych i organizacyjnych aspektów zarządzania personelem, komunikacji wewnętrznej w firmie, zarządzania zmianami, a także problematykę związaną z ekonomicznymi zasadami funkcjonowania przedsiębiorstwa.

d1lw1va

Jak podkreśla Pasieczna, cena studiów jest trzykrotnie niższa od faktycznych kosztów. "Koszt kształcenia dla małych przedsiębiorstw wynosi 4,2 tys. zł, dla średnich 4,8 tys. zł, podczas gdy faktyczny koszt wynosi 12 tys. zł" - zaznaczyła rzeczniczka.

Studia MBA prowadzone przez rzeszowską uczelnię są realizowane na zlecenie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie powstała w 1996 r. Uczelnia posiada uprawnienia do prowadzenia kształcenia na 12 kierunkach studiów, w ramach których studenci mają do wyboru 62 specjalności. WSIiZ, jako jedyna z Podkarpacia i jedna z niewielu w kraju, zaliczana jest do uczelni o klasie międzynarodowej. Kształci ok. 10 tys. studentów.

d1lw1va
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1lw1va