Trwa ładowanie...
rozwiązanie umowy
+1
30-10-2014 11:53

UPC zmienia warunki umowy

Klienci UPC, którzy mają u nich wykupiony internet ,od kilku dni otrzymują listy z informacją o zmianie w usługach. Najistotniejszą różnicą ma być podwojenie prędkości transferu danych, jednak oznacza to zwiększenie cen - podaje pclab.pl

Share
UPC zmienia warunki umowyŹródło: mat. pras.
dbu7lxx

Klienci UPC, którzy mają u nich wykupiony internet, od kilku dni otrzymują listy z informacją o zmianie w usługach. Najistotniejszą różnicą ma być podwojenie prędkości transferu danych, jednak oznacza to zwiększenie cen - podaje pclab.pl.

Dla większości klientów zmiana warunków może być atrakcyjna. Nowe prędkości internetu mają pojawić się 1 grudnia 2014 roku i jest to powiązane z rozwojem infrastruktury UPC. Klienci, którzy podpisali umowę na czas określony dostaną podwojenie prędkości łącza za naprawdę niewielką podwyżkę. Ci, którzy korzystali z internetu o prędkości 60 Mb/s otrzymają 120 Mb/s, w zamian za zwiększenie ceny usługi o 7 zł miesięcznie. Z 69 zł do 76 zł.

Dla pozostałych ofert podwyżki mogą być nieco inne, ale w każdym razie zmiany mają pozostać korzystne. Pomimo tego wielu klientom nie podobają się tego typu zmiany w świadczeniu usługi. Trzeba jednak zaznaczyć, że UPC nie robi nic niezgodnego z prawem.

W umowie, którą podpisał każdy klient, firma zastrzega sobie prawo do zmiany warunków w trakcie jej trwania. Jeśli klient na nową propozycję nie chce przystać, to ma prawo do odmowy. Odbiorca usług UPC, który nie chce nowej propozycji musi złożyć pisemne oświadczenie do 30 listopada 2014 roku. Można je oddać osobiście w salonie UPC lub wysłać do Ogólnopolskiego Biura Obsługi Klientów.

dbu7lxx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dbu7lxx
dbu7lxx