Trwa ładowanie...

WAM szykuje zwolnienia

Likwidacja trzech z jedenastu oddziałów i ponad 20-proc. redukcja
zatrudnienia.

WAM szykuje zwolnienia
dz9bev0
dz9bev0

Likwidacja trzech z jedenastu oddziałów i ponad 20-proc. redukcja zatrudnienia. Tak może wyglądać restrukturyzacja Wojskowej Agencji Mieszkaniowej - informuje "Nasz Dziennik".

Choć szczegóły operacji są jeszcze opracowywane, pracownicy biją na alarm. "Spośród 1100 osób pracujących we wszystkich oddziałach WAM zwolnionych może zostać nawet 190-230 osób. A planowane zmiany organizacyjne nikomu na dobre nie wyjdą" - przekonują pracownicy WAM, z którymi rozmawiał dziennik.

Jak wylicza gazeta, zagrożona jest przyszłość bydgoskiego oddziału Agencji, rozważana jest też likwidacja oddziałów: wrocławskiego i mazowieckiego.

Rzeczniczka WAM Magda Wojciechowska podaje, że trwają prace nad kierunkami restrukturyzacji i udzielanie szczegółowych informacji przed ich zakończeniem byłoby przedwczesne. Po zakończeniu całości prac o ustaleniach i podejmowanych dalej decyzjach najpierw będą informowani pracownicy, a następnie zainteresowane media - zapewnia.

Jednak pracownicy nie chcą czekać aż WAM przedstawi im oficjalne plany restrukturyzacji, które mają być gotowe do 30 marca. Dlatego piszą listy z prośbą o wsparcie ich sprawy m.in. do posłów, senatorów, MON, generalicji, władz lokalnych.

dz9bev0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dz9bev0