Trwa ładowanie...

Weekend za pół ceny. Start już w piątek

Od piątku rozpoczyna się druga edycja akcji "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny". Od piątku do niedzieli będzie można skorzystać z ofert turystycznych po obniżonych stawkach na terenie całego kraju. W tym roku zgłosiło się prawie pół tysiąca partnerów, w tym hotele, pensjonaty, muzea czy restauracje.

Weekend za pół ceny. Start już w piątekFot: 2007/wikimedia (CC BY 3.0)
d2n1zi7
d2n1zi7

Ponad 450 usług turystycznych takich jak noclegi, muzea i restauracje w najbliższy weekend obniży swoje ceny o połowę. To akcja "Polska zobacz więcej. Weekend za pół ceny" przygotowana przez Polską Organizację Turystyczną rusza już w piątek.

To druga edycja akcji "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny". Od piątku do niedzieli będzie można skorzystać z ofert turystycznych po obniżonych stawkach na terenie całego kraju. W tym roku zgłosiło się prawie pół tysiąca partnerów, w tym hotele, pensjonaty, muzea czy restauracje.

Witold Bańka, minister sportu i turystyki mówi, że zdecydowano o kontynuacji akcji po sukcesie z ubiegłego roku. Dodał, że chodzi przede wszystkim o to, bypromować wypoczynek w Polsce oraz żeby zachęcić ludzi, by wyjeżdżać poza sezonem.

Zniżki usług wynoszą, co najmniej 50 procent w stosunku do ceny regularnej. Rabaty oferowane są między innymi w Krynicy Zdroju. "Do akcji przyłączyło się sześć obiektów hotelarskich, w tym czterogwiazdkowe i sanatoryjno-wypoczynkowe" - tłumaczy Agnieszka Chabior z miejscowego Punktu Informacji Turystycznej.

d2n1zi7

Rabaty przygotowała też spółka Kolej Gondolowa Jaworzyna Krynicka. Tomasz Pasieka z działu marketingu mówi, że będzie można wjechać na szczyt po obniżonej cenie i jeśli warunki pogodowe dopiszą pojeździć na jednej z ostatnich czynnych tras narciarskich.

W pobliskiej Muszynie w obniżonych cenach czekają na zainteresowanych spływy pontonowe i kajakowe. Turyści wypoczywający w uzdrowisku cieszą się z promocyjnych obniżek. „Dzięki temu mamy możliwości skorzystania z większej liczby atrakcji”- podkreślają.

Akcję organizuje Polska Organizacja Turystyczna. Szczegóły są na stronie www.polskazobaczwiecej.pl

W pilotażowej akcji "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny", trwającej od 23 do 25 września 2016 r. wzięło udział prawie czterysta podmiotów. Z przygotowanych ofert zniżkowych skorzystało ponad 60 tysięcy Polaków.

d2n1zi7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2n1zi7