Trwa ładowanie...
nagroda
14-05-2010 11:46

Wódki od CEDC zdobywają medale Monde Selection

Żubrówka, Bols, Absolwent i Złota Gorzka zostały uhonorowane najważniejszymi
wyróżnieniami w branży alkoholowej.

Wódki od CEDC zdobywają medale Monde SelectionŹródło: Jupiterimages
dfrjnjf

Polskie wódki należące do grupy CEDC zdobyły najwyższe odznaczenia jakości w międzynarodowym konkursie Monde Selection pokonując 380 konkurentów z całego świata. Organizatorzy badania już w zeszłym roku docenili niepowtarzalne smaki klasycznej wódki Bols, Absolwenta i Żubrówki. Tym razem nie oparli się również wódkom smakowym: Złotej Gorzkiej i Bols Cranberry, które dołączyły do grona zwycięzców.

- Jesteśmy dumni ze złotych medali przyznanych naszym produktom. Potwierdzają one ich wysoką jakość, która od zawsze była i jest naszym nadrzędnym celem. Dzięki temu, że Monde Selection jest w pełni niezależnym instytutem badawczym, możemy odważnie i zdecydowanie powtórzyć, że CEDC oddaje w ręce swoich konsumentów wyłącznie artykuły najwyższej próby - powiedziała Joanna Bujarska-Ciszek, dyrektor marketingu grupy CEDC. Jury w swojej ocenie żurawinowej wódki Bols podkreśliło między innymi: "miękkość i pełnię długo utrzymującego się w ustach smaku". Absolwent doceniony został za: "siłę smaku oraz jego złożoność z długotrwałym i delikatnym efektem rozgrzania".

W tegorocznej edycji Monde Selection przebadanych zostało około 2500 produktów z 82 krajów, z czego 384 z kategorii "Wódek i likierów". Finałowa gala konkursu i wręczenie nagród odbędzie się pod koniec maja w Wiesbaden w Niemczech.

JS
Handel-Net

dfrjnjf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dfrjnjf