Trwa ładowanie...
lotto

Wyniki Lotto. Kumulacja rośnie

Od czterech losowań nikomu nie udało się trafić szóstki w Lotto. W ten sposób kumulacja urosła do 8 mln zł.

Share
Wyniki Lotto. Kumulacja rośnieŹródło: East News
dolmjp0

We wtorek wylosowano w Lotto następujące liczby: 23, 28, 30, 33, 46 i 47. Nikomu nie udało się trafić szóstki. Jest jednak sporo mniejszych wygranych. Piątkę trafiło 38 osób - otrzymają po ponad 6,78 tys. zł. Czwórkę ustrzeliło ponad 2 tys. graczy - dostaną po 264 osób. Z kolei trójkę poprawnie skreśliło ponad 41,5 tys. osób - nagroda to 24 zł.

Natomiast w Lotto Plus wylosowano: 1, 4, 15, 45, 47 i 49. Nikomu nie udało się trafić głównej wygranej czyli 1 mln zł. Jednak 3,5 tys. zł powędruje do 29 osób, które poprawnie skreśliły pięć liczb. 100 zł otrzyma ponad 1,5 tys. graczy za dobrze wytypowaną czwórkę. A 10 zł otrzyma ponad 28 tys. osób za trójkę.

Ostatni raz szóstka została trafiona 11 listopada. Kumulacja rosła wówczas od ośmiu losowań. Dla gracza z Ostrzeżowa szczęśliwe okazały się liczby: 3, 11, 14, 31, 38, 46. Jeden z dwóch zakładów, jakie kupił na chybił-trafił, przyniósł mu ponad 14 mln zł. Warto dodać, że to już druga wysoka wygrana w tej miejscowości i co ciekawe również padła w świątecznym czasie. Wcześniej w 2008 roku ponad 10 mln zł zostało trafionych 6 grudnia.

dolmjp0

Teraz kumulacja rośnie od czterech losowań. W najbliższy czwartek gracze powalczą o 8 mln zł.

Lotto. Tego nie wiesz o grach liczbowych

Jak dotąd najwyższa kumulacja w polskim Lotto to ponad 60 mln zł, ale rozbite na kilka osób. Najwięcej wygrał w marcu tego roku mieszkaniec Skrzyszewa, który zgarnął 36,7 mln zł.

Według badań, do grania w Lotto przyznaje się ponad połowa dorosłych Polaków. Nieco częściej losy puszczają mężczyźni niż kobiety. Największą popularnością cieszy się metoda na chybił-trafił (wybiera ją 59 proc. graczy). Mozolne zakreślanie pól na papierowych kuponach wybierają tylko niektórzy gracze.

Losowania Lotto i Lotto Plus odbywają się w każdy wtorek, czwartek i sobotę o godz. 21.40. Są transmitowane na antenie TVP Info i na stronie www.lotto.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
dolmjp0

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dolmjp0
dolmjp0