Trwa ładowanie...
holderName

Wyniki Lotto. Rośnie kumulacja

Od siedmiu losowań nikt nie trafił szóstki w Lotto. Tym samym pula wzrosła do 13 mln zł.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tysiące osób trafiło mniejsze wygrane. Warto sprawdzić los
Tysiące osób trafiło mniejsze wygrane. Warto sprawdzić los (East News)
holderName

Ostatni raz szóstka padła 21 października. Ponad 5,5 mln zł powędrowało do gracza z miejscowości Łukcie w woj. warmińsko-mazurskim. Od tego momentu nie padła główna wygrana i w najbliższym losowaniu kumulacja sięgnie aż 13 mln zł.

We wtorkowym losowaniu Lotto padły liczby: 2, 8, 18, 27, 30 i 46. Żadnemu z graczy nie udało się jednak ustrzelić szóstki. Jest jednak wiele osób, które trafnie wytypowały wygrane na mniejsze kwoty. I tak: piątkę dobrze skreśliło aż 55 graczy - otrzymają po ponad 6,3 tys. zł, czwórkę - ponad 3,2 tys. osób - nagroda to prawie 188 zł, trójkę ustrzeliło ponad 61 tys. osób - dostaną po 24 zł.

We wtorkowym Lotto Plus wylosowano: 10, 13, 27, 35, 43 i 47. Również i w tej grze nie padła najwyższa wygrana czyli milion zł. Z kolei piątkę poprawnie skreśliło 39 osób - nagroda to 3,5 tys. zł, czwórkę - ponad 2 tys. osób (100 zł), a trójkę ponad 37 tys. graczy (24 zł).

holderName

Lotto. Tego nie wiesz o grach liczbowych. Zobacz wideo:

Jak dotąd najwyższa kumulacja w polskim Lotto to ponad 60 mln zł, ale rozbite na kilka osób. Najwięcej wygrał w marcu tego roku mieszkaniec Skrzyszewa, który zgarnął 36,7 mln zł.

Kumulacja szykuje się również w Eurojackpot. W najbliższy piątek można wygrać 100 mln zł.

holderName

Podziel się opinią

Share
holderName
holderName