Trwa ładowanie...
d1s6p2k
finanse

Z kobietami o finansach

Jak dobrze gospodarować pieniędzmi i jeszcze z tego coś zaoszczędzić?

Share
d1s6p2k

To jest możliwe - przekonuje ekspert edukacji finansowej i psychologii sukcesu, Marzena Bogdańska. Swoją wiedzą będzie się dzieliła 10 lipca, kiedy do Katowic zawita "Akademia Rodzinnych Finansów" - program edukacyjny Provident Polska. Poprowadzi ona bezpłatne szkolenia pt. "Z kobietami o finansach".

Program powstał jako odpowiedź na słabą orientację finansową Polaków. Akademia Rodzinnych Finansów poszerza wiedzę na temat oszczędzania i gospodarowania pieniędzmi. Warsztaty "Z kobietami o finansach" skierowane są do kobiet o średnich dochodach i mają za zadanie pomóc uczestniczkom w uzyskaniu odpowiedzi na pytania: co naprawdę myślą o pieniądzach i dobrobycie, w jaki sposób powinny planować dochody i wydatki, jak tworzyć kapitał awaryjny czy jak zarządzać sytuacjami kryzysowymi?

Poszczególne spotkania odbywają się w lipcu w Warszawie, Krakowie, Łodzi i Poznaniu, a także w Katowicach. U nas zaplanowano je na 10 lipca w godz. 17.00 - 21.00. Liczbę miejsc jest ograniczona, dlatego wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Na szkolenia można zapisać się od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00 - 14.00 pod numerami telefonów: (22) 444 06 72 oraz (22) 444 06 78. Decyduje kolejność zgłoszeń. Jednak 15 naszych Czytelniczek, które zadzwonią jako pierwsze, ma zagwarantowane wejściówki. Daj sobie szansę!
BS
POLSKA Dziennik Zachodni

d1s6p2k

Podziel się opinią

Share
d1s6p2k
d1s6p2k