Trwa ładowanie...

Z Ryanairem polecisz za 1 zł

Tanie linie lotnicze Ryanair udostępniły nową pulę biletów do kupienia w wyjątkowo niskiej cenie.

Share
Z Ryanairem polecisz za 1 zł
Źródło: AFP
d4edhus

Lot za symboliczną złotówkę możemy wykupić na trasach: Poznań - Oslo Rygge; Gdańsk - Oslo Rygge; Warszawa/Modlin - Sztokholm Skavsta. Rezerwacji po promocyjnej cenie można dokonywać od 8 do 10 stycznia.

Bilety za 1 zł można kupić na rejs od 4 lutego do 28 marca.

d4edhus

Przewoźnik udostępnił także pulę tanich biletów w innych kierunkach. Z Warszawy od 15 zł polecimy do Brukseli, Eindhoven i na lotnisko Oslo Rygge. Od 35 zł znajdziemy loty do Budapesztu, Liverpoolu i do podlondyńskiego Stansted.

Należy pamiętać, że tak niskie ceny biletów kupimy pod pewnymi warunkami. Po pierwsze pasażerowie muszą zadowolić się tylko bagażem podręcznym oraz zrezygnować z dodatkowych opcji takich jak rezerwacja miejsc, pierwszeństwo w kolejce wejścia na pokład czy powiadomienie o szczegółach lotu za pomocą SMS-a.

(fot. Ryanair)
Źródło: (fot. Ryanair)

W przypadku dokonywania płatności kartą debetową nie poniesiemy żadnych dodatkowych kosztów. Płacąc kartą kredytową, będziemy musieli zapłacić 2 proc. opłaty manipulacyjnej, aczkolwiek w tym przypadku jest to naprawdę niewielka kwota.

O przewoźniku stało się dziś głośno także z innego powodu. Samolot tej linii odleciał dziś z Lotniska Chopina w Warszawie przedwcześnie nie zabierając na pokład 20 pasażerów.

d4edhus

Podziel się opinią

Share
d4edhus
d4edhus