Trwa ładowanie...
hipermarket
27-01-2012 13:35

Zaszywanie kieszeni w Realu!

Kontrowersyjny pomysł na walkę z kradzieżami w Realu

Share
Zaszywanie kieszeni w Realu!
d20w6al

Pracownik nie może też mieć przy sobie żadnych osobistych rzeczy. Ma prawo jedynie posiadać oklejony przez ochronę długopis.

„Wszystko zaczęło się, kiedy w hipermarkecie Real przy al. Piłsudskiego w Łodzi zmienił się dyrektor. Nowy szef wprowadził bardzo dziwne zmiany. Nawet nie wytłumaczył swoim podwładnym, dlaczego tak zdecydował, tylko przekazał informację poprzez kierownictwo w formie wydrukowanych kartek. I na tym koniec” - skarżą się na łamach Dziennika Łódzkiego pracownicy sklepu - Nowy dyrektor, nie znając pracowników, już uznał nas za złodziei."

Pracownicy usłyszeli, że jeśli nie będą przestrzegać nowych procedur, to nie zostaną dopuszczeni do pracy. Co z kolei może skutkować naganą lub zwolnieniem.

d20w6al

Jak się dowiedziała gazeta program jest pilotażowy. Na razie został wprowadzony tylko w hipermarkecie przy al. Piłsudskiego.

Przedstawiciele Reala tłumaczą, że zmiany jeszcze nie są zatwierdzone. Grzegorz Nowak z biura prasowego hipermarketu twierdzi, że w sprawie zaszywania kieszeni odbędą się konsultacje z pracownikami. „Wszystkie propozycje zmian będziemy omawiać z pracownikami. Podczas spotkania poruszany będzie m.in. problem, jak powinien wyglądać strój pracowniczy i jak dbać o stanowisko pracy. Zależy nam na ujednoliceniu procedur" - tłumaczy Nowak.

JK

d20w6al
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d20w6al
d20w6al