Trwa ładowanie...
d49kjqt

21 firm chce dostarczyć MS system cyfrowej rejestracji rozpraw sądowych

22.12. Warszawa (PAP) - Wnioski o dopuszczenie do udziału w przetargu organizowanym przez Ministerstwo Sprawiedliwości na dostawę i wdrożenie systemu cyfrowej rejestracji przebiegu...

Share
d49kjqt

22.12. Warszawa (PAP) - Wnioski o dopuszczenie do udziału w przetargu organizowanym przez Ministerstwo Sprawiedliwości na dostawę i wdrożenie systemu cyfrowej rejestracji przebiegu rozpraw sądowych w sądach powszechnych złożyło 21 oferentów - poinformowała PAP Małgorzata Filipek, sekretarz komisji przetargowej. Budżet projektu to blisko 30 mln zł.

Wśród oferentów są: Comarch, Asseco Systems, ATM Systemy Informatyczne, Talex i Qumak-Sekom.

Wnioski złożyły także: Zeto Rzeszów, Unizeto Technologies, Nextiraone Polska, Sevenet, konsorcjum MCX Telecom i MCX Systems, Gildia, SAD, Fujitsu Technology Solutions, Kolporter Info, konsorcjum Passus i Zakłady Systemów Komputerowych, Makronet, Kabit, Webtradecenter, konsorcjum Techelon i KAI Info, Consortia oraz spółka Kapsch.

Ministerstwo Sprawiedliwości we wrześniu ogłosiło przetarg na dostawę i wdrożenie systemu cyfrowej rejestracji przebiegu rozpraw sądowych w sądach powszechnych. Zamówienie obejmuje 56 jednostek sądowych w tym: 11 sądów apelacyjnych i 45 sądów okręgowych. Szacunkowa wartość zamówienia wraz z zamówieniem uzupełniającymi to 29,51 mln zł netto.

Przetarg jest realizowany według procedury ograniczona przyspieszonej. MS do składania ofert zaprosi pięciu wykonawców.(PAP)

gsu/ jtt/

d49kjqt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d49kjqt
d49kjqt