Trwa ładowanie...
d4m6oof

500+ mogą nie dotrzeć na święta? Rafalska apeluje o pieniądze dla rodzin

Zwracam się do władz wszystkich gmin o wypłatę polskim rodzinom świadczeń wychowawczych z programu „Rodzina 500 plus” jak najszybciej przed świętami, zaapelowała minister Elżbieta Rafalska.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Elżbieta Rafalska twarzą największego sukcesu rządu?
Elżbieta Rafalska twarzą największego sukcesu rządu? (East News, Fot: East News)
d4m6oof

Już drugi rok z rzędu Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej zwraca się do wójtów, burmistrzów i prezydentów miast z apelem o wypłatę świadczenia wychowawczego z programu "Rodzina 500 plus" jeszcze przed świętami.

W oficjalnym oświadczeniu publikowanym na ministerialnych stronach minister Elżbieta Rafalska przypomniała, że wypłata świadczenia 500+ jeszcze przed Bożym Narodzeniem pozwoli wielu rodzinom przygotować się do świąt, „tak aby mogły być one przeżyte godnie i bez zbędnych trosk”.

   mpips.gov.pl
(mpips.gov.pl, Fot: Ministerstwo Rodziny)

"Wielość wydatków przed świętami powoduje, że wypłata świadczenia wychowawczego jest obecnie bardzo wyczekiwana przez wiele polskich rodzin. Każdy z nas przecież pragnie, aby święta Bożego Narodzenia były wyjątkowe, pełne serdeczności, życzliwości i wielkiej radości" – napisała Rafalska w liście otwartym do władz lokalnych.

d4m6oof

Kaczyński: To ja wymyśliłem 500+

Przy okazji podziękowała gminom za dotychczasową pracę, a szczególnie realizację wypłat z programu. Swój list zakończyła życzeniami świątecznymi.

d4m6oof

Podziel się opinią

Share
d4m6oof
d4m6oof