Trwa ładowanie...
d2ljhpl

ABG ma umowę ramową na rozbudowę unijnego serwisu CORDIS

10.8.Warszawa (PAP) - ABG, spółka w 100 proc. zależna Asseco Poland, w wyniku procedury przetargowej, jako jedna z czterech konkurujących ze sobą firm, podpisała 22 lipca umowę...

Share
d2ljhpl

10.8.Warszawa (PAP) - ABG, spółka w 100 proc. zależna Asseco Poland, w wyniku procedury przetargowej, jako jedna z czterech konkurujących ze sobą firm, podpisała 22 lipca umowę ramową z Urzędem Oficjalnych Publikacji Wspólnoty Europejskiej, która dotyczy rozbudowy unijnego serwisu CORDIS - poinformowała spółka w komunikacie prasowym.

Zawarte przez urząd umowy z ABG i trzema innymi dostawcami obowiązywać będą przez jeden rok z możliwością trzykrotnego przedłużenia, każdorazowo na okres jednego roku, co oznacza, że kontrakt z ABG może trwać maksymalnie cztery lata.

Kontrakty szczegółowe zawarte na podstawie ważnych umów ramowych będą przyznane każdorazowo po procedurze oceny warunków i cen poszczególnych ofert otrzymanych od czterech dostawców, którzy mają podpisane umowy ramowe. Całkowity budżet na kontrakty trwające maksymalnie cztery lata zawiera się pomiędzy 1,6 a 2,8 mln euro.

CORDIS (Community Research and Development Information Service) jest interaktywną platformą informacyjną uzupełnianą na bieżąco o aktualności, postępy i inicjatywy w zakresie badań i rozwoju w Europie.(PAP)

gsu/ ana/

d2ljhpl

Podziel się opinią

Share
d2ljhpl
d2ljhpl