Trwa ładowanie...
d1ran3f

Adaptorinvest nie będzie egzekwował zastawu na akcjach Rafako

09.01. Warszawa (PAP) - Adaptorinvest przekazał Multaros, spółce zależnej PBG, oryginał oświadczenia zawierającego zgodę na wykreślenie zastawu ustanowionego na akcjach Rafako....

d1ran3f
d1ran3f

09.01. Warszawa (PAP) - Adaptorinvest przekazał Multaros, spółce zależnej PBG, oryginał oświadczenia zawierającego zgodę na wykreślenie zastawu ustanowionego na akcjach Rafako. Zastaw nie będzie egzekwowany przez Adapotorinvest tak długo, jak Multaros posiada oryginał tego dokumentu - podał PBG w komunikacie.

Na początku października PBG informowało, że 13 sierpnia ustanowiono zastaw na 34.800.001 akcjach Rafako należących do Multaros, spółki zależnej PBG. Akcje Rafako, na których ustanowiono zastaw uprawniają do 50 proc. głosów na WZ. Zabezpieczenie zostało ustanowione na rzecz cypryjskiej spółki Adaptorinvest. Wartość zabezpieczenia nie przekracza 5 mln euro.

W połowie listopada 2012 r. Adaptorinvest wyraził zgodę na przyjęcie zabezpieczenia wynagrodzenia z tytułu umowy o doradztwo finansowe w postaci weksla własnego głównego akcjonariusza PBG i zniesienie zastawu na akcjach Rafako. (PAP)

jow/ osz/

d1ran3f
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ran3f