Trwa ładowanie...
dhglpw7

Agora uruchomi 13 września serwis internetowy i telewizję rozrywkową Tuba.tv

08.09. Warszawa (PAP) - Agora uruchomi 13 września serwis internetowy, w ramach którego będzie jednocześnie nadawać telewizję rozrywkową Tuba.tv - poinformował w środę portal...

dhglpw7
dhglpw7

08.09. Warszawa (PAP) - Agora uruchomi 13 września serwis internetowy, w ramach którego będzie jednocześnie nadawać telewizję rozrywkową Tuba.tv - poinformował w środę portal Wirtualnemedia.pl.

"Przygotowywana od dawna telewizja rozrywkowa Agory Tuba.tv ma wystartować w poniedziałek 13 września br." - poinformował portal.

"Tego dnia wystartuje serwis internetowy Tuba.tv" - powiedziała natomiast portalowi Wirtualnemedia.pl Urszula Szwed-Strych, rzecznik Agory, ale nie chciała jednak potwierdzić, że w ramach serwisu nadawać będzie telewizja Tuba.tv.

Z nieoficjalnych informacji portalu wynika jednak, że kanał Tuba.tv ruszy 13 września i będzie nadawać przez internet, ma także wejść do sieci kablowych. Stacja będzie mieć charakter rozrywkowy i znajdą się w niej m.in. relacje z imprez, programy dotyczące nowych technologii, mody, show-biznesu czy muzyka. Ekipa Tuba.tv kręci materiały już od roku.

Projektem Tuba.tv kieruje Dawid Podhajski, który był wcześniej dyrektorem muzycznym warszawskiego Radia Kolor, sieci Radio Plus i Radiostacji, szefem anteny Superstacji i music programmerem MTV Polska oraz VH1 Polska.(PAP)

bas/ asa/

dhglpw7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dhglpw7