Trwa ładowanie...
dc5xusl

Amazon oferuje bezpłatną dostawę zakupów do Polski

Klienci w Polsce już teraz mogą robić zakupy za pośrednictwem niemieckiej strony Amazona i skorzystać z możliwości bezpłatnej dostawy zamówień o wartości co najmniej 49 euro.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Amazon oferuje bezpłatną dostawę zakupów do Polski
(Fot: Mike Mozart/Flickr (CC BY 2.0))
dc5xusl

Oferta obejmuje miliony produktów z różnych kategorii.

Klienci Amazon w Polsce mogą zaoszczędzić na kosztach wysyłki - przy zamówieniach o wartości co najmniej 49 euro można skorzystać z bezpłatnej dostawy milionów produktów z różnych kategorii, takich jak moda, biżuteria i zegarki, elektronika i komputery, dom i ogród, produkty dla dzieci i zabawki, media i wiele innych. Limit ceny uwzględnia 23 proc. VAT-u (ceny na amazon.de zawierają niemiecki VAT - 19 proc.). Oferta będzie obowiązywać przez najbliższe sześć miesięcy.

W przypadku produktów, które są tańsze niż wspomniany limit, koszty zwykłych przesyłek z zamówionym towarem do Polski wynoszą 5,50 euro za szt. oraz 0,60 euro za każdy kilogram. Tańsza jest dostawa płyt, gier i oprogramowania - 3,80 euro za szt. i 0,60 euro za kilogram.

dc5xusl

Dla Polaków nie przygotowano dedykowanego serwisu i mogą posługiwać się tylko niemiecką wersją serwisu Amazon.de w języku angielskim lub niemieckim. Strona i obsługa klienta jest dwujęzyczna, wszystkie produkty zawierają opisy w języku angielskim.

Dzięki nowej ofercie Amazon zwiększa się konkurencja w polskim handlu internetowym. Będziemy mieli dostęp do oferowanych przez światowego giganta produktów w cenach takich jak w Niemczech i oszczędzić na koszcie przesyłki. To może mieć wpływ na przykład na polski rynek elektroniki użytkowej.

- Chcemy, żeby nasi klienci czerpali prawdziwą radość z zakupów u nas - mówi Kerry Person, dyrektor operacyjny Amazon Polska. - Rok temu otworzyliśmy trzy centra logistyczne w Polsce, a niedawno uruchomiliśmy sprzedaż czytników Kindle dla klientów z Polski za pośrednictwem naszych stron internetowych. Teraz, kupując swoje ulubione produkty, nasi klienci w Polsce mogą skorzystać z bezpłatnej dostawy zamówień na kwotę co najmniej 49 euro - dodaje.

dc5xusl

Podziel się opinią

Share
dc5xusl
dc5xusl