Trwa ładowanie...

Awaria w Citi Handlowy

Klienci banku Citi Handlowy mogą mieć dzisiaj problem z dostępem do swoich pieniędzy. Bank usuwa kolejne usterki, jednak wciąż awaria dotyczy posiadaczy kart kredytowych.

Awaria w Citi HandlowyŹródło: Thinkstockphotos
dfcjass

- To większa awaria, nie działało m.in. funkcjonowanie kont, które już zostało przywrócone - usłyszeliśmy na infolinii banku. Internauci jednak informują nas, że taka funkcjonalność nadal jest ograniczona.

- Nie udało mi się przed chwilą zalogować na swoje konto - mówi internauta Jan.

Jednocześnie poinformowano nas, że występują ogólne problemy z kartami kredytowymi. Nie dokonamy m.in. płatności za pomocą kart kredytowych.

dfcjass

- Sprawa jest priorytetem, pracujemy nad tym - mówi WP.PL człowiek na infolinii Citi Handlowego.

Rzecznik banku Dorota Szostek-Rustecka poinformowała nas, że problem dotyczył części kart debetowych i kredytowych.

Od godziny ok. 13.30 mogą występować utrudnienia w dostępie do systemów bankowych. Na tym etapie utrudnienia te dotyczą wybranych posiadaczy kart kredytowych i związane są z niemożnością wykonywania transakcji, logowania się poprzez kartę kredytową do Citibank Online czy też wypłat z karty kredytowej - mówi rzecznik Citi Handlowego.

W rozmowie telefonicznej poinformowała, że mogły występować również problemy z kartami debetowymi, ale zostały już rozwiązane.

- Przepraszamy naszych klientów i jednocześnie zaznaczamy, że środki naszych klientów są bezpieczne - dodała Dorota Szostek-Rustecka.

dfcjass
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dfcjass