Trwa ładowanie...

"Blondynka" i "O mnie się nie martw" sprzedane do Rumunii

Seriale "Blondynka" i "O mnie się nie martw" zostały docenione za granicą - informuje Telewizja Polska.

Share
"Blondynka" i "O mnie się nie martw" sprzedane do Rumunii
Źródło: Eastnews, fot: ZENON ZYBURTOWICZ/EAST NEWS
dtstt1i

Seriale "Blondynka" i "O mnie się nie martw" zostały docenione za granicą – informuje Telewizja Polska. Prawa do emisji tych seriali zostały sprzedane przez Biuro Handlu TVP do rumuńskiej telewizji publicznej TVR.

Już od lipca widzowie rumuńskiej publicznej stacji telewizyjnej TVR będą śledzić losy Sylwii Kubus głównej bohaterki serialu TVP1 "Blondynka" w reż. Mirosława Gronowskiego. W pierwszych dwóch częściach tytułową bohaterkę zagrała Julia Pietrucha, a w trzeciej zastąpiła ją Joanna Moro. Tytułowa "Blondynka" jest lekarzem weterynarii, która po konflikcie z współpracownikami wyjeżdża z Warszawy, gdyż nie chce dalej uczestniczyć w świecie kłamstw, oszustw i intryg.

Drugą produkcją kupioną przez TVR jest pierwsza część serialu "O mnie się nie martw" w reż. Michała Rogalskiego. W serialu występują m.in. Joanna Kulig, Stefan Pawłowski czy Paweł Domagała. Główna bohaterka, Iga Małecka jest przebojową kobietą o złotym sercu i niewyparzonym języku. Jej utrapieniem jest leniwy i niezdarny mąż, a największym szczęściem dwie rezolutne córeczki.

TVP nie ujawnia kwoty transakcji, zasłaniając się tajemnicą handlową.

dtstt1i

Podziel się opinią

Share
dtstt1i
dtstt1i