Trwa ładowanie...
d3g8goh
Informacja prasowa
boś

BOŚ partnerem rządowego programu 500+

Już 17 kwietnia rusza nabór wniosków do Programu Rodzina 500 plus w PUE ZUS za pośrednictwem bankowości internetowej BOŚ.
Share
BOŚ partnerem rządowego programu 500+
Źródło: Thinkstockphotos
d3g8goh

17 kwietnia rusza nabór wniosków do Programu Rodzina 500 plus w PUE ZUS za pośrednictwem bankowości internetowej BOŚ.

Klienci Banku Ochrony Środowiska wnioski o świadczenia wychowawcze z programu „Rodzina 500 plus” będą składać na Platformie Usług Elektronicznych (PUE) ZUS za pośrednictwem bankowości internetowej BOŚ. Usługa startuje 17 kwietnia. Wystarczy zalogować się do serwisu internetowego BOŚBank24 Twoje e-Konto i wybrać opcję „Rodzina 500 plus”.

Równolegle Bank przygotował specjalny pakiet produktowy przygotowany specjalnie z myślą o uczestnikach programu „Rodzina 500 plus”.

d3g8goh

Wyróżnikiem przygotowanej przez BOŚ Bank oferty jest m.in. stawka oprocentowania w wysokości 3,25 proc. w skali roku, oferowana na koncie oszczędnościowym EKOprofit, Jest ona dostępna dla kwot do 50 tys. zł przez pierwszych 5 miesięcy od dnia przystąpienia do promocji. Klient musi jedynie posiadać aktywną kartę debetową i zapewnić comiesięczne wpływy na ROR, np. EKOkonto bez Kosztów 500+, uzyskiwane z tytułu świadczenia w ramach programu „Rodzina 500 plus”.

Wiele rodzin biorących udział w Programie „Rodzina 500 plus” otrzymane świadczenia przeznaczy niewątpliwie na bieżące potrzeby: ubrania dla dzieci, książki. Pieniądze z wynagrodzenia czy programu z pewnością będą przez jakiś czas znajdować się na rachunku bieżącym. Z myślą o tej grupie Klientów przygotowaliśmy oprocentowane, bezpłatne EKOkonto bez Kosztów 500+, mówi Anna Milewska, Wiceprezes Zarządu BOŚ.

EKOkonto bez Kosztów 500+ zakładane jest w pakiecie z bankowością internetową. Zgromadzone na nim środki – w przypadku salda do 3 tys. zł – oprocentowane są stawką w wysokości 2 proc. w skali roku. Dołączana do rachunku karta debetowa jest bezpłatna pod warunkiem dokonywania za jej pomocą transakcji bezgotówkowych na minimum 300 zł miesięcznie.

d3g8goh

Podziel się opinią

Share
d3g8goh
d3g8goh