Trwa ładowanie...
d2bq845
d2bq845
carrefour express

Carrefour Express otwiera dwa kolejne sklepy

W dniach 3 i 4 lutego br. sieć sklepów Carrefour powiększyła się o dwa kolejne sklepy franczyzowe. Placówki pod szyldem Carrefour Express powstały w Nowym Sączu oraz w Łodzi.
Share
d2bq845

Pierwszy z nowo otwartych sklepów ma 137 mkw. powierzchni sprzedaży i mieści się w Nowym Sączu przy ulicy Batorego. Placówka położona jest w pobliżu osiedla mieszkaniowego i stacji benzynowej, a jej klienci mają do dyspozycji parking. Sklep czynny jest od poniedziałku do soboty w godzinach od 7.00 do 20.00 oraz w niedzielę od godziny 9.00 do 17.00. Klienci nowej placówki Carrefour Express mogą płacić za zakupy przy pomocy kart płatniczych oraz korzystać z szerokiej oferty usług dodatkowych: m.in. możliwości płacenia rachunków w kasie. W sklepie zatrudnionych jest 8 osób.
Druga placówka franczyzowa, zlokalizowana w Łodzi przy ulicy Prądzyńskiego. Otwarta została 4 lutego. Jej klienci mają do dyspozycji 230 mkw. powierzchni sprzedaży, 2 kasy, 16 miejsc parkingowych oraz możliwość dokonywania zakupów od poniedziałku do soboty w godzinach od 7.00 do 21.00 oraz w niedzielę od 10.00 do 17.00. Nowy Carrefour Express umożliwia dokonywanie płatności przy pomocy kart płatniczych oraz płacenie rachunków w kasie. Podobnie jak w sklepie w Nowym Sączu, również i w tej placówce zatrudnionych jest 8 osób.
Na półkach obu nowo otwartych sklepów Carrefour Express klienci znajdą szeroki asortyment artykułów krajowych i zagranicznych, w tym produktów marki własnej Carrefour. Nie zabraknie również towarów w najniższych cenach, oznaczonych symbolem „Nr 1". Wprowadzenie w 2007 roku osiedlowych sklepów franczyzowych, czwartego formatu handlowego firmy Carrefour, po hipermarketach, mini-hipermarketach i supermarketach, było odpowiedzią na potrzeby konsumentów. W przeciwieństwie do wielu zachodnioeuropejskich społeczeństw, polscy klienci są wciąż przywiązani do robienia zakupów w mniejszych sklepach, położonych blisko miejsca zamieszkania. Sklepy franczyzowe Carrefoura są zlokalizowane przede wszystkim w miastach i w strefach podmiejskich, wśród osiedli mieszkaniowych.

JS

d2bq845

Podziel się opinią

Share
d2bq845
d2bq845