Trwa ładowanie...

Carrefour otwiera kolejne sklepy

W pierwszych miesiącach 2017 roku do sieci Carrefour w Polsce dołączyło 26 sklepów franczyzowych.

Carrefour otwiera kolejne sklepyŹródło: Eastnews, fot: CEZARY PECOLD/REPORTER
drdzgw2
drdzgw2

*W I kwartale 2017 r. do sieci Carrefour w Polsce dołączyło 26 sklepów franczyzowych. Nowe placówki zostały otwarte we wszystkich regionach kraju, głównie na Mazowszu. *

Łącznie z otwarciami w grudniu ubiegłego roku, sieć franczyzowa Carrefour w Polsce powiększyła się w ciągu ostatnich 4 miesięcy o 50 placówek we wszystkich formatach Carrefour.

Najwięcej przybyło sklepów express minimarket. Są to sklepy samoobsługowe, o powierzchni do 500 mkw, ze stoiskiem tradycyjnej sprzedaży mięs i wędlin oraz bogatym asortymentem produktów świeżych.

Do sieci dołączyły też placówki express convenience, z nowymi konceptami Food To Go i Bistro, z czego 2 w śródmieściu Warszawy zostały uruchomione w ramach współpracy ajencyjnej. Express convenience to format przeznaczony dla lokalizacji miejskich o dużym natężeniu ruchu, który ma zaspokoić potrzeby żyjących w biegu mieszkańców dużych miast.

drdzgw2

Carrefour otworzył również nowe sklepy pod szyldem Globi, a także specjalistyczne placówki z logo Galeria Alkoholi, które oferują klientom szeroki wybór produktów alkoholowych ze wszystkich kategorii, w atrakcyjnych cenach.* *Nowe placówki Carrefour zostały uruchomione m.in. w: Lublinie, Białce Tatrzańskiej, Opolu, Walimiu, Krakowie, Bydgoszczy, Wrocławiu i Warszawie.

W 2017 r. Carrefour planuje utrzymanie dotychczasowego tempa rozwoju swojej sieci franczyzowej, poprzez otwarcie 120 nowych placówek.

drdzgw2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
drdzgw2