Trwa ładowanie...
dw5uste

Cena akcji serii L Integera ustalona na 250 zł za papier

...

Share
dw5uste

17.04. Warszawa (PAP) - Zarząd IntegeraIntegera (Zobacz notowania spółki ») ustalił cenę emitowanych akcji serii L na 250 zł za papier - podała spółka w komunikacie.

W poniedziałek wieczorem IntegerInteger poinformował, że wyemituje do 888.862 akcji serii L, które zostaną zaoferowane kontrolowanej przez Rafała Brzoskę spółce A&R Investments. Ta firma z kolei zaoferuje część posiadanych akcji IntegeraIntegera w procesie budowy przyspieszonej księgi popytu w ramach oferty prywatnej skierowanej do inwestorów instytucjonalnych.

W komunikacie podano, że środki pozyskane przez A&R Investments ze sprzedaży akcji zostaną przeznaczone na objęcie przez nią akcji serii L IntegeraIntegera. Globalnym koordynatorem i jedynym prowadzącym księgę popytu w ramach oferty jest Wood & Co. Financial Services.

Prezes IntegeraIntegera Rafał Brzoska informował, że po przeprowadzeniu całej transakcji, jego udziały w kapitale zakładowym i głosach na WZ IntegeraIntegera nie ulegną zmianie.

dw5uste

Rafał Brzoska, poprzez A&R Investments, ma obecnie 2.303.419 akcji IntegeraIntegera, które stanowią 33,5 proc. udziałów w kapitale i głosów na jego WZ.

W czerwcu 2013 roku IntegerInteger, z podobnej prywatnej emisji akcji, kierowanej do polskich i zagranicznych inwestorów instytucjonalnych, pozyskał kwotę ok. 147 mln zł. Zarówno emisja ubiegłoroczna, jak i tegoroczna wynikają z potrzeb kapitałowych IntegeraIntegera związanych ze sfinansowaniem ekspansji easyPack polegającej na rozwoju sieci paczkomatów w Polsce i za granicą. (PAP)

morb/ asa/

dw5uste
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dw5uste
dw5uste