Trwa ładowanie...

Coca-Cola wprowadza nowe butelki

Coca-Cola w butelce z prawdziwego lodu, a nie ze szkła? Niemożliwe, a jednak. Firma wprowadza na rynek rewolucyjny produkt, który schłodzi podniebienia spragnionych klientów. Na razie tylko w Kolumbii.

Coca-Cola wprowadza nowe butelkiŹródło: mat. prod.
d38us1s
d38us1s

Firma zaproponuje nowy sposób sprzedawania kultowego napoju na plażach w tym kraju. Do rąk spragnionych plażowiczów trafi butelka stworzona z przefiltrowanej czystej wody. Woda ta trafi do specjalnych odlewów silikonowych, a następnie zostanie zamrożona w temperaturze ponad minus 10 stopni. Wyjęta z silikonu butelka zostaje napełniona napojem, a potem znajdzie się w rękach klienta.

Coca-Cola nie zapomniała oczywiście o tym, że takie butelki są bardzo zimne i ich utrzymanie w dłoniach może stanowić problem. Możliwe jest to dzięki specjalnym opaskom nakładanym na butelkę. Przez nie napój nie wyślizguje się z dłoni, a jednocześnie po jego wypiciu i rozpuszczeniu się butelki jesteśmy do przodu o opaskę z logo Coca-Coli.

Wirtualna Polska próbuje skontaktować się z firmą w celu uzyskania informacji, czy również nad Bałtyk trafi ten niecodzienny wynalazek.

Zobaczcie, jak wygląda ta butelka. Chcecie jej w Polsce?

To nie pierwszy interesujący pomysł Coca-Coli. W zeszłym roku w Salvadorze firma testowała... plastikowe torebki z napojem. Produkt o nazwie Coca-Cola Bag miał kosztować mniej niż w tradycyjnym opakowaniu. Nie wiadomo, jak wypadły testy, ale sposób ciekawy, choć nie jest nowy - z powodzeniem był wykorzystywany w PRL.

d38us1s
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d38us1s