Trwa ładowanie...
d41fbxf

Comarch, Sygnity, Comp, Wasko i NTT dostarczą sprzęt do obsługi prezydencji

13.07. Warszawa (PAP) - W przetargu organizowanym przez Centrum Projektów Informatycznych MSWiA na zapewnienie infrastruktury informatyczno-telekomunikacyjnej do przygotowania i...

d41fbxf
d41fbxf

13.07. Warszawa (PAP) - W przetargu organizowanym przez Centrum Projektów Informatycznych MSWiA na zapewnienie infrastruktury informatyczno-telekomunikacyjnej do przygotowania i obsługi przewodnictwa Polski w Radzie Unii Europejskiej jako najkorzystniejsze wybrano oferty złożone m.in. przez: Comarch, Sygnity, Wasko, konsorcjum Enigmy i Compu oraz konsorcjum Webtradecenter i NTT System - poinformowało MSWiA w komunikacie.

Pozostali zwycięzcy tego przetargu to: Netline Group, IT.expert, Fujitsu Technology i konsorcjum Techelon, OFEK i BIW Koncept.

Zgodnie z treścią SIWZ w przypadku złożenia w postępowaniu maksymalnie dziesięciu ofert niepodlegających odrzuceniu, jako najkorzystniejsze zostaną wybrane wszystkie złożone oferty niepodlegające odrzuceniu, niezależnie od ilości uzyskanych przez nie punktów. W postępowaniu tym, złożono dziewięć ofert niepodlegających odrzuceniu, więc jako najkorzystniejsze wybrano wszystkie oferty niepodlegające odrzuceniu. Ze zwycięzcami przetargu zostaną podpisane umowy ramowe, które obowiązywać będą przez 30 miesięcy od ich zawarcia.

Na zamówienie składają się trzy zadania: zapewnienie i utrzymanie portalu informacyjnego prezydencji w sieci internet, zapewnienie i utrzymanie systemu obsługi akredytacji uczestników spotkań realizowanych w ramach prezydencji oraz dostosowanie i obsługa infrastruktury obiektów do potrzeb spotkań, w sześciu lokalizacjach na terenie RP, oraz dostarczenie sprzętu komputerowego i łączności telefonicznej na potrzeby uczestników spotkań i organizatorów.

Oferty złożone przez spółki, które podeszły do tego przetargu opiewały na kwoty od 25,5 do 66,3 mln zł.(PAP)

gsu/ jtt/

d41fbxf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d41fbxf