Trwa ładowanie...

Decathlon wycofuje ze sprzedaży ładowarkę. Wykrył groźną wadę

sprzętu.

Decathlon podaje, że klienci - którzy kupili ładowarkę Geonaute ONcharger 500 pomiędzy 1 marca a 1 sierpnia tego roku - są proszeni o jej zwrot do najbliższego sklepu.

Share
Decathlon wycofuje ze sprzedaży ładowarkę. Wykrył groźną wadę
Fot: Decathlon
da9eb9r

Jeżeli kupiłeś ładowarkę „Geonaute ONcharger 500” w sklepie sieci Decathlon, powinieneś ją zwrócić. Firma informuje o niepoprawnym działaniu tego sprzętu.

Decathlon podaje, że klienci - którzy kupili ładowarkę Geonaute ONcharger 500 pomiędzy 1 marca a 1 sierpnia tego roku - są proszeni o zwrot produktu do najbliższego sklepu.

"W ramach kontroli jakości i bezpieczeństwa zespół Geonaute zidentyfikował niepoprawne działanie tego produktu, mogące spowodować wyładowanie elektryczne zagrażające użytkownikowi" - podaje Decathlon w oświadczeniu przesłanym Wirtualnej Polsce.

da9eb9r

Produkowana w Chinach ładowarka to urządzenie, które jest jednocześnie połączone z "adapterem" pozwalającym ładować np. telefon komórkowy w różnych krajach w zależności od rodzaju gniazdka i napięcia.

To już druga tego typu informacja z Decathlona, która pojawiła się w ostatnich dniach. Wcześniej firma informowała o możliwości zwrotu sprzętu marki Black Diamond, służącego do asekuracji przy wspinaczce górskiej.

da9eb9r

Podziel się opinią

Share
da9eb9r
da9eb9r