Trwa ładowanie...
oprac. Łukasz Pałka
01-10-2016 14:15

Decathlon wycofuje ze sprzedaży ładowarkę. Wykrył groźną wadę

sprzętu.

Decathlon podaje, że klienci - którzy kupili ładowarkę Geonaute ONcharger 500 pomiędzy 1 marca a 1 sierpnia tego roku - są proszeni o jej zwrot do najbliższego sklepu.

Decathlon wycofuje ze sprzedaży ładowarkę. Wykrył groźną wadęFot: Decathlon
dxdlcix
dxdlcix

Jeżeli kupiłeś ładowarkę „Geonaute ONcharger 500” w sklepie sieci Decathlon, powinieneś ją zwrócić. Firma informuje o niepoprawnym działaniu tego sprzętu.

Decathlon podaje, że klienci - którzy kupili ładowarkę Geonaute ONcharger 500 pomiędzy 1 marca a 1 sierpnia tego roku - są proszeni o zwrot produktu do najbliższego sklepu.

"W ramach kontroli jakości i bezpieczeństwa zespół Geonaute zidentyfikował niepoprawne działanie tego produktu, mogące spowodować wyładowanie elektryczne zagrażające użytkownikowi" - podaje Decathlon w oświadczeniu przesłanym Wirtualnej Polsce.

dxdlcix

Produkowana w Chinach ładowarka to urządzenie, które jest jednocześnie połączone z "adapterem" pozwalającym ładować np. telefon komórkowy w różnych krajach w zależności od rodzaju gniazdka i napięcia.

To już druga tego typu informacja z Decathlona, która pojawiła się w ostatnich dniach. Wcześniej firma informowała o możliwości zwrotu sprzętu marki Black Diamond, służącego do asekuracji przy wspinaczce górskiej.

dxdlcix
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dxdlcix