Trwa ładowanie...
d12ku7o

DM AmerBrokers zmienił rekomendację dla Integera na "neutralnie"

28.12. Warszawa (PAP) - DM AmerBrokers, w raporcie z 19 grudnia, zmienił rekomendację dla spółki Integer na "neutralnie" z "trzymaj", co oznacza powstrzymanie się od wyraźnego...

Share
d12ku7o

28.12. Warszawa (PAP) - DM AmerBrokers, w raporcie z 19 grudnia, zmienił rekomendację dla spółki Integer na "neutralnie" z "trzymaj", co oznacza powstrzymanie się od wyraźnego zalecenie inwestycyjnego.

Raport wydano przy kursie 106,50 zł.

"Bezpośrednią przyczyną zmiany rekomendacji jest osiągnięcie przez kurs ceny docelowej ustalonej w poprzednim raporcie na poziomie 106,15 zł. Od dnia wydania rekomendacji kurs wzrósł maksymalnie do poziomu 111,10 zł, czyli o 16,3 proc. w stosunku do kursu z dnia wydania rekomendacji" - napisali analitycy w raporcie.

"Jednocześnie podtrzymujemy nasze założenia przyjęte w wycenie metodą DCF zawartej w raporcie z 7 listopada br., gdyż uważamy, że dobrze odzwierciedlają one potencjał rozwoju spółki w nadchodzących latach" - dodali.

Zdaniem analityków zapowiadane przez zarząd Integera rekordowe wyniki IV kw. są bardzo prawdopodobne biorąc pod uwagę występującą pod koniec roku sezonowość działalności spółki oraz rosnącą popularność usług paczkomatowych.(PAP)

kuc/ osz/

d12ku7o

Podziel się opinią

Share
d12ku7o
d12ku7o