Trwa ładowanie...

Drugi SATURN w Krakowie

W sobotę 30 listopada w Krakowie zostanie otwarty nowy market z elektronika użytkową sieci SATURN. Zlokalizowany w Galerii Bronowice sklep będzie drugim obiektem sieci w Krakowie i dwudziestym w Polsce.

Drugi SATURN w KrakowieŹródło: Saturn / Materiały Prasowe
d1eitxd
d1eitxd

Od godziny 08:00 w sobotę, 30 listopada, w nowym SATURNIE na klientów czekać będzie kilkadziesiąt tysięcy produktów z branży elektroniki użytkowej - popularne markowe urządzenia, ekskluzywny sprzęt dla wymagających, pełna gama akcesoriów oraz nowości technologiczne. Tylko w Saturnie w Galerii Bronowice klienci będą mieli możliwość zapoznania się i zakupu przedpremierowo z niecierpliwością oczekiwanego przez fanów zaawansowanej technologii OLED najnowszego telewizora OLED z zakrzywionym ekranem firmy LG. W dniu otwarcia w sprzedaży będzie również konsola PS4.

Sklep przygotował też preferencyjne ceny na wybrany sprzęt, taki jak 32-calowy telewizor, smartfon, notebook, tablet i pralka.

- Nowy SATURN zlokalizowany będzie w Galerii Bronowice - jedynym dużym centrum handlowym w północno-zachodniej części Krakowa, gdzie krzyżują się ważne szlaki komunikacyjne regionu. Wygodny dojazd będą mieli zwłaszcza mieszkańcy Olkusza, Chrzanowa oraz innych miejscowości w okolicach Krakowa - powiedział Arkadiusz Brandt, dyrektor marketu. - Dla odwiedzających przygotowanych jest 2800 bezpłatnych miejsc parkingowych - dodał.

Sklep w Krakowie będzie miał powierzchnię 3,5 tys. mkw., zatrudnienie znajdzie w nim 67 osób, a kolejne 20 będzie zatrudnionych w firmach zewnętrznych.

d1eitxd

Poza ofertą światowych producentów, w sprzedaży pojawią się również cieszące się coraz większą popularnością produkty marek własnych: ok., KOENIC, PEAQ oraz ISY, będące alternatywą dla klientów szukających tańszych rozwiązań.

Asortyment uzupełni bogata oferta akcesoriów i usług dodatkowych, jak np. wywoływanie zdjęć, dostawa i instalacja sprzętu w domu klienta, przedłużona i rozszerzona gwarancja na większość produktów, sprawna obsługa serwisowa i kredytowa. W Strefie Usług klient otrzyma fachową poradę przy zakupie dostępu do Internetu, telewizji cyfrowej oraz telefonii komórkowej.

Zgodnie z przyjętą przez markę tradycją, w związku z otwarciem kolejnego marketu sieć SATURN wspiera lokalną społeczność. Sklep SATURN, zlokalizowany w Galerii Bronowice, przekazuje na rzecz Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II sprzęt o wartości 10.000,- zł.

d1eitxd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1eitxd