Trwa ładowanie...
d1v0uvy

Drutex realizuje inwestycje w Meksyku. Najpierw okna w kopalni złota, teraz w fabryce zabawek

Drutex, polski producent okien i drzwi, poinformował właśnie, że firma wyposażyła w okna największą fabrykę klocków edukacyjnych na świecie w Meksyku, w miejscowości Monterrey.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Drutex realizuje inwestycje w Meksyku. Najpierw okna w kopalni złota, teraz w fabryce zabawek
(Fot: Materiały DRUTEX)
d1v0uvy

W ostatnim czasie inwestycji w Ameryce Północnej było więcej. Wcześniej produkty polskiej firmy trafiły między innymi do meksykańskiej kopalni złota.

Firma w komunikacie opisuje tylko, że odpowiadała za dostarczenie i montaż okien w halach produkcyjnych oraz siedzibie firmy produkującej zabawki. Jakiej? Tego już Drutex nie ujawnia. Sprawdziliśmy jednak, że największą fabrykę w tym mieście ma duńskie Lego. Dostawa wszystkich elementów zajęła około miesiąca i odbywała się drogą morską - czytamy w komunikacie firmy.

- Na pewno odczuwamy satysfakcję, że spełniliśmy wszystkie wymagania partnera z Meksyku. Nasze okna musiały spełnić szereg technologicznych kryteriów charakterystycznych dla rynku meksykańskiego. Cieszymy się, że do realizacji tak ważnego projektu, światowy lider w produkcji klocków edukacyjnych wybrał rozwiązania Drutex - tłumaczy Bogdan Gierszewski, dyrektor do spraw produkcji w firmie.

Drutex przypomina, że fabryka klocków w Meksyku nie jest pierwszą inwestycją w Meksyku. W ostatnich miesiącach Drutex dostarczył okna również do kopalni złota w miejscowości Guerrero w Meksyku, należącej do kanadyjskiej grupy Torex Gold.

d1v0uvy

Podziel się opinią

Share
d1v0uvy
d1v0uvy