Trwa ładowanie...
d1ci0mw

Dziewczyna z dredami dostała pracę

„Jeśli cenisz sobie otwartość, uczciwość i szczerość, po prostu mnie zatrudnij” – pisała na swojej stronie internetowej Ewa Suchodolska, która promowała się też na bilbordzie przy al. Grunwaldzkiej w Gdańsku. Opłaciło się. Właśnie rozpoczyna nową pracę
Share
Dziewczyna z dredami dostała pracę
Źródło: dziewczynazdredami.pl
d1ci0mw

– Firma, w której będę pracowała, zajmuje się plakatowaniem. Będę zajmowała się między innymi pilnowaniem tego, by plakaty były w terminie rozwieszane i zdejmowane – powiedziała w TVN24 Ewa Suchodolska.

Pomysł z billboardem podsunęła jej znajoma. Plakat wisiał od 30 stycznia i był tylko jeden w mieście. Jak widać reklama przyniosła pożądany efekt. - Postanowiłam skorzystać z rady koleżanki, bo to idealny sposób, by się wyróżnić. Koszty kampanii wyniosły 3 tys. zł, ale dzięki pomocy znajomych i przyjaciół mogłam znacznie je obniżyć – twierdzi Ewa.

Polecamy: Ewa reklamuje się na billboardzie: po prostu mnie zatrudnij!

d1ci0mw

Przy realizacji pomysłu Ewa Suchodolska skorzystała z pomocy swoich dzieci. Na plakacie widnieli jej synowie – Wojtek i Michał - którzy zapewniali potencjalnych szefów, że „mama jest super”.
Jak twierdzi Ewa Suchodolska praca, którą właśnie zaczyna to dopiero początek w jej zmaganiach o wymarzoną posadę. - Na razie to tylko zastępstwo na trzy miesiące. Nie wiem jaka będzie atmosfera, czy się sprawdzę i przede wszystkim, czy firma za trzy miesiące znajdzie dla mnie stanowisko. Ciągle marzę o tym, by znaleźć pracę w swoim wyuczonym zawodzie, czyli pedagogice – powiedziała w TVN24.
Jak się okazuje mama z dredami ma wiele do zaoferowania. Z jej strony internetowej dziewczynazdredami.pl dowiadujemy się m.in. że pracowała w Instytucie Pamięci Narodowej. Zajmowała się opracowywaniem dokumentów archiwalnych do skanowania, sporządzała też elektroniczne bazy danych akt paszportowych.

Ewa pracowała również w stowarzyszeniu historycznym, biurze zarządzania nieruchomościami – w którym m.in. odpowiadała za obsługę księgową wspólnot mieszkaniowych i rozliczanie umów z kontrahentami.

Z CV wiemy też, że Ewa jest po pedagogice specjalnej oraz przeszła szkolenia dla księgowych oraz świetnie obsługuje urządzenia biurowe. Na stronie zamieściła referencje wystawione przez poprzednich pracodawców. Jak pisze, „szuka pracy, która da jej poczucie, że to, czym się zajmuje ma sens”. Interesuje ją zatrudnienie w firmie, która umożliwia kontakt z ludźmi i która kieruje się zasadami etyki.

AK,JK,WP.PL

Praca tymczasowa dla każdego. Sprawdź oferty!

d1ci0mw

Podziel się opinią

Share
d1ci0mw
d1ci0mw