Trwa ładowanie...
d1c1zlz

Epay prezentuje nowe formy płatności

Dziś w Warszawie odbywa się konferencja poświęcona systemom płatniczym typu pre-paid. Firma Epay, należąca do Euronet Worldwide pokaże swoje rozwiązania z zakresu produktów przedpłaconych.

Share
d1c1zlz

Po raz pierwszy w Polsce ekspert Epay zaprezentuje przykłady wdrożeń nowych produktów i usług wprowadzonych na polski rynek. Do portfolio firmy włączone zostały karty podarunkowe: instrument przepłacony na okaziciela, który jest ekwiwalentem wobec bonów towarowych, a także usługi doładowań Warszawskiej Karty Miejskiej, która jest nośnikiem biletów i doładowań parkingowych. W trakcie prezentacji prowadzonej przez eksperta Epay zaprezentowane zostaną także zagadnienia związane z efektywnym doładowaniem produktów przedpłaconych, a także korzyściami dla konsumentów oraz punktów sprzedaży doładowań.

_ Polska jest jednym z kluczowych rynków pod względem rozwoju produktów przedpłaconych oraz usług doładowań: od bankowości, poprzez usługi telekomunikacyjne i sprzedaż detaliczną, aż po opłaty transportowe czy też segment mobilnych i wirtualnych płatności _ – komentuje Dawid Kulbicki, product development manager Epay Polska, który reprezentować będzie firmę na konferencji.

Epay Polska dysponuje siecią ponad 14 tys. terminali POS w ponad 9 tys. lokalizacjach.

d1c1zlz

Podziel się opinią

Share
d1c1zlz
d1c1zlz