Trwa ładowanie...

Firma ubezpieczeniowa ustaliła wartość mojego pojazdu w oparciu o system Audatex...

Audatex to jeden z dwóch, profesjonalnych systemów wyceny kosztów naprawy pojazdu, w oparciu o który dokonywana jest wycena wartości szkody . Poza systemem Audatex ubezpieczyciele korzystają jeszcze z systemu Eurotax.

Firma ubezpieczeniowa ustaliła wartość mojego pojazdu w oparciu o system Audatex...Źródło: Liberty Direct
d4k9phy
d4k9phy

... Co to oznacza?

Krzysztof Michałek (fot. Liberty Direct )
Źródło: Krzysztof Michałek (fot. Liberty Direct )

Audatex to jeden z dwóch, profesjonalnych systemów wyceny kosztów naprawy pojazdu, w oparciu o który dokonywana jest wycena wartości szkody . Poza systemem Audatex ubezpieczyciele korzystają jeszcze z systemu Eurotax. Programy te są stosowane przez wszystkie firmy ubezpieczeniowe na rynku oraz przez zakłady naprawcze i służą do szacowania wysokości kosztów naprawy, zgodnie z technologią producenta danego pojazdu.

Materiał powstał przy współpracy z www.libertydirect.pl

d4k9phy

Krzysztof Michałek - ekspert ds. ubezpieczeń komunikacyjnych w Liberty Direct. Posiada wieloletnie doświadczenie we wszystkich obszarach związanych z oceną ryzyka ubezpieczeniowego. Początki jego kariery łączą się z Towarzystwem Ubezpieczeniowym PBK, gdzie pracował w dziale likwidacji szkód. Przez prawie 10 lat pełnił funkcję Głównego Specjalisty w Biurze Ubezpieczeń Indywidualnych w TUiR WARTA SA, gdzie nadzorował ubezpieczenia OC, Autocasco i NNW. Jest absolwentem Politechniki Radomskiej. Krzysztof Michałek jest żonaty, ma dwoje dzieci. Czas wolny poświęca komputerom, samochodom oraz podróżowaniu.

d4k9phy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4k9phy