Trwa ładowanie...
d2qrtvd
d2qrtvd
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

"Gazeta Wyborcza": Pieczeń przed kamerą

Polacy uwielbiają innowacje - także te w urządzeniach AGD. To jeden z powodów rekordowych wyników branży, o czym informuje "Gazeta Wyborcza".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2qrtvd

Coraz więcej piekarników ma zainstalowane wewnątrz kamery. Nie odrywając się od innych zajęć, co jakiś czas można w smartfonie podglądać stan mięsa w piekarniku. Przez telefon można też zaprogramować pralkę.

Do końca października kupiliśmy urządzenia AGD za 4 mld zł. Do tej pory taki wynik branża osiągała w ciągu 12 miesięcy. Polska jest też największym eksporterem tego sprzętu w Europie. Najchętniej kupujemy pralki, kuchenki i zmywarki. I te same sprzęty eksportujemy.

d2qrtvd

Podziel się opinią

Share
d2qrtvd
d2qrtvd