Trwa ładowanie...
dpemqta

Grupa Nordea otworzyła w Łodzi Centrum Operacyjne

...

dpemqta
dpemqta

04.11. Łódź (PAP) - Co najmniej 300 osób w ciągu 2-4 lat chce zatrudnić Grupa Nordea w nowym Centrum Operacyjnym w Łodzi. W czwartek centrum rozpoczęło swoją działalność.

Według informacji Nordea Bank Polska, Centrum Operacyjne ma świadczyć usługi na rzecz skandynawskich oddziałów banku. Jego głównym celem jest scentralizowanie działań z zakresu back-office, czyli tzw. zaplecza biznesu.

"Jesteśmy bardzo zadowoleni z wysokiego poziomu usług oferowanych przez naszych polskich współpracowników. Stworzenie Centrum Operacyjnego wzmocni obecność Nordea na polskim rynku" - poinformował cytowany w komunikacie zamieszczonym na stronie internetowej wiceprezes Grupy Nordea Jens Nielsen.

Nordea to największa grupa finansowa w krajach skandynawskich; jej aktywa sięgają 487 mld euro. Według informacji Grupy, posiada 10 mln klientów, w tym 5,2 mln klientów bankowości elektronicznej.

Nordea w Polsce to bank, towarzystwo ubezpieczeniowe oraz firma leasingowa. W naszym kraju firma ma 158 placówek i zatrudnia niemal 1,5 tys. pracowników. (PAP)

szu/ pad/ asa/

dpemqta
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dpemqta