Trwa ładowanie...

Historyczny zestaw od Żywca

Od początku grudnia br. w hipermarketach i supermarketach na terenie całego kraju konsumenci mogą kupić historyczne zestawy piwa Żywiec.

Share
Historyczny zestaw od Żywca
Źródło: zdjęcie producenta
d2g0sr5

W pakach znajdują się butelki z oryginalnymi etykietami z różnych okresów historii Arcyksiążęcego Browaru w Żywcu. Ta unikalna kolekcja została wprowadzona do handlu z okazji 155-lecia Arcyksiążęcego Browaru w Żywcu, które przypada w tym roku.

- Żadna inna marka piwa nie wprowadziła do tej pory takich historycznych zestawów. Bo żadna inna marka piwa nie ma tak dużego dziedzictwa piwnego jak Żywiec – przekonuje Joanna Nowakowska z Grupy Żywiec.

Dzięki specjalnej kolekcji Żywca konsumenci mogą przyjrzeć się historii tej marki z bliska. Każda butelka Żywca akcentowała wartości istotne w różnych okresach i momentach półtorawiecznej historii Arcyksiążęcego Browaru. Z biegiem lat butelki i etykiety zmieniały więc swój wygląd, ale najważniejsze cechy piwa Żywiec – jedno miejsce produkcji, wyjątkowi ludzie, pasja warzenia najlepszego piwa zgodnie z tradycyjną recepturą – pozostały niezmienne od 1856 r.

Unikalna kolekcja Żywca w historycznych zestawach jest dostępna w hipermarketach i supermarketach na terenie Polski do wyczerpania zapasów.

d2g0sr5

Podziel się opinią

Share
d2g0sr5
d2g0sr5