Trwa ładowanie...

Hoteli na mistrzostwa Euro 2012 nie wystarczy

W ciągu najbliższych dwóch lat w Polsce powstanie przynajmniej 200 hoteli, w większości trzy- i czterogwiazdkowych - zapowiada "Dziennik Gazeta Prawna" w artykule zatytułowanym "Hoteli na Euro nam wystarczy".

Hoteli na mistrzostwa Euro 2012 nie wystarczyŹródło: AFP
d24too1
d24too1

Co roku na inwestycje w nowe hotele w Polsce przeznacza się ok. miliarda złotych. Do 2012 roku liczba obiektów przekroczy dwa tysiące. Oprócz tego w naszym kraju istnieje bardzo rozbudowana pozahotelowa baza noclegowa. Nie ma obaw, że kibice i kadra UEFA nie będą mieli gdzie nocować podczas piłkarskich rozgrywek - przekonuje "DGP".

"Zabraknie hoteli na mistrzostwa Euro 2012" - ogłasza natomiast "Rzeczpospolita". Według tej gazety, nawet znaczne przyspieszenie inwestycji nie zaspokoi potrzeb noclegowych na Euro 2012. Co prawda nie powinno być problemów w pokojami dla piłkarzy, organizatorów i VIP-ów, lecz gorzej z kibicami.

W czasie poprzednich mistrzostw Euro 2008 mimo znacznie większej liczby miejsc w hotelach organizatorzy planowali wykorzystać dworce i hale sportowe jako miejsca noclegów. Teraz będzie to niezbędne - ocenia "Rz".

d24too1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d24too1