Trwa ładowanie...
d3m7pnv

Ile czasu marnujemy w pracy?

Zazwyczaj kiedy nie pracujemy, korzystamy z komputera w celach prywatnych. Często też robimy pozaregulaminowe przerwy na posiłek oraz rozmawiamy przez telefon bynajmniej nie służbowo
Share
Ile czasu marnujemy w pracy?
d3m7pnv

Badanych, którzy przyznali się do marnowania czasu w pracy, zapytano, ile godzin pracy tygodniowo przeznaczają na sprawy prywatne. Odpowiedzi okazały się bardzo różne. Niemal 26 proc. badanych odpowiedziało 4-5 godzin, kolejne 25 proc. – 2-3 godziny. – Niepokojące jest to, że całkiem duża grupa osób, bo aż 20 proc. wszystkich ankietowanych marnujących czas w pracy, na sprawy osobiste przeznacza więcej niż 10 godzin tygodniowo. Przy 5-dniowym tygodniu pracy daje to co najmniej 2 godziny dziennie – dodaje specjalista z Sedlak & Sedlak.

O badaniu:

Badanie„Czy marnujesz czas w pracy?”zostało przeprowadzonego przez firmę Sedlak & Sedlak przy współpracy z portalem Interia.pl. Ankietowani wypełniali ankietę on-line w okresie 11 kwietnia – 10 czerwca 2013 roku. W badaniu wzięło udział 1 954 Polaków, z czego 61 proc. stanowili mężczyźni, a 65 proc. legitymowało się wykształceniem wyższym.

d3m7pnv

Sprawdź, ile powinieneś zarabiać! Weź udział w Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń i porównaj swoje zarobki z innymi. Wypełnij ankietę!

Redakcja rynekpracy.pl

[

]( http://www.wynagrodzenia.pl/obw.php/p.76 )

Getting Things Done, czyli sztuka bezstresowej efektywności

d3m7pnv

Podziel się opinią

Share
d3m7pnv
d3m7pnv