Trwa ładowanie...

Ile zarabia prezydent?

"Życie Warszawy" pisze, że prezydent stolicy Hanna Gronkiewicz-Waltz nie zamieściła swojego oświadczenia majątkowego w Internecie, ponieważ wojewoda nie przesłał dokumentów. Oświadczenia nie było na stronie urzędu miasta do wczoraj.

Ile zarabia prezydent?Źródło: AFP
d344wm1
d344wm1

"Życie Warszawy" pisze, że prezydent stolicy Hanna Gronkiewicz-Waltz nie zamieściła swojego oświadczenia majątkowego w Internecie, ponieważ wojewoda nie przesłał dokumentów.

Oświadczenia nie było na stronie urzędu miasta do wczoraj.

Rzecznik warszawskiego urzędu miasta Tomasz Andryszczyk wyjaśnia, że zgodnie z ustawą pani prezydent złożyła swoje oświadczenie majątkowe wojewodzie jeszcze w marcu.

_ Jednak nie mogliśmy upublicznić tych informacji, dopóki nie dostaniemy stosownego dokumentu z urzędu wojewódzkiego _ - mówi Andryszczyk.

Rzeczniczka wojewody Ivetta Biały nie była w stanie stwierdzić, czy jego urząd na 100 procent przekazał stosowne dokumenty.

Jak udało się ustalić "Życie Warszawy", przesłano go dopiero po interwencji gazety wczoraj po południu. Oświadczenie zostało na stronie www.um.warszawa.pl umieszczone wieczorem.

d344wm1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d344wm1