Trwa ładowanie...
d1xzgwb
d1xzgwb

Informacje ze spółek

Informacje ze spółek.
Share
d1xzgwb

MAKARONY POLSKIE
Zarząd Makarony Polskie S.A., podał szacunkowe dane na temat sprzedaży zrealizowanej przez Grupę Makarony Polskie w miesiącu marcu 2011 roku. Sprzedaż wyniosła 14,975 mln zł, co było wyniekiem o 25% wyższym niż w analogicznym miesiącu w 2010 r. Skumulowana sprzedaż w I kwartale 2011 r. wyniosła 51,489 mln zł (+25% k/k).

SYNTHOS
Zarząd Synthos S.A. poinformował, że w dniu 8 kwietnia 2011 roku Rada Nadzorcza Emitenta podjęła uchwałę w sprawie przedstawienia Walnemu Zgromadzeniu Emitenta rekomendacji wyłączenia zysku netto za 2010 rok z podziału pomiędzy akcjonariuszy i przeznaczenia go na kapitał zapasowy, celem finansowania bieżącej działalności Emitenta.

BUDIMEX
Oferta konsorcjum Budimeksu SA (lider) i Ferrovial Agroman SA została wybrana jako najkorzystniejsza w przetargu na przebudowę i rozbudowę budynków G i H oraz nadbudowę budynku F Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Wartość oferty wynosi 119,7 mln zł netto a termin zakończenia robót to 33 miesiące od dnia zawarcia kontraktu.

d1xzgwb

ENEA
W 2011 r. można spodziewać się poprawy wyniku finansowego osiągniętego w minionym roku (620 mln zł). Dodatkowo, spółka rozpoczyna działania, których celem jest poprawa wyników niezależnie od tego, jakie będą warunki rynkowe. W tym roku po raz pierwszy w historii GK uruchomiony został program optymalizacji kosztów, który w ciągu trzech lat ma pozwolić ograniczyć wydatki o 190 mln zł, co znajdzie odzwierciedlenie w wynikach finansowych, mówi Maciej Owczarek, prezes Enei. (Źródło: Parkiet)

d1xzgwb

Podziel się opinią

Share
d1xzgwb
d1xzgwb