Trwa ładowanie...
d4f81cc

Jakie przekąski dać dzieciom do szkoły?

Minister zdrowia Konstanty Radziwiłł podpisał właśnie nowe rozporządzenie dotyczące produktów, które mogą powrócić do sklepików szkolnych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jakie przekąski dać dzieciom do szkoły?
(Fot: Shutterstock/SpeedKingz)
d4f81cc

Wrzesień to czas powrotu dzieci z letnich wyjazdów i pożegnania z wakacyjnymi przygodami. By osłodzić im ten okres możesz pomyśleć o przekąskach, które dzieci tak uwielbiają. Zarówno te słodkie – pełne czekolady, jak i słone czy chrupiące. Jeśli nie masz pomysłu – mamy rozwiązanie!

Kiedy maluchy mają ochotę na coś słodkiego, E.Wedel poleca słodycze ze swojej linii produktów przeznaczonej specjalnie dla dzieci. Proponuje Czekotubkę i Czekotubkę Karmellove w poręcznym opakowaniu, które można odkręcić i zakręcić w dowolnej chwili. Producent poleca też Ptasie Mleczko® Extra Mleczne z dodatkową zawartością wapnia. W każdym pudełku znajduje się sześć porcji po pięć kostek pakowanych oddzielnie. Plusem jest to, że rodzice mogą kontrolować, ile pianek zostało zjedzonych.

Możesz także spróbować swoich sił w samodzielnym przygotowaniu przekąsek dla dzieci. Maluchom na pewno zasmakuje domowy batonik owsiany – z płatkami, orzechami, suszonymi owocami i dodatkiem, np. syropu klonowego lub miodu. Dobrym pomysłem może okazać się również domowy popcorn z ziołami i oliwą z oliwek zamiast masła i soli.

Małe przekąski to świetny pomysł na sprawienie dzieciom przyjemności i umilenie im czasu powrotu do szkoły. Dostarczą każdemu dziecku słodkich wrażeń oraz mnóstwo radości.

d4f81cc

Podziel się opinią

Share
d4f81cc
d4f81cc