Trwa ładowanie...
dn7x2cq
umowy

Jest sposób na haczyki w umowach, regulaminach i licencjach

Umowy.info to nowa platforma społecznościowa stworzona, jako odpowiedź na długie, skomplikowane i niezrozumiałe umowy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jest sposób na haczyki w umowach, regulaminach i licencjach
(Fot: Umowy.info)
dn7x2cq

Umowy.info to nowa platforma społecznościowa. Została stworzona, jako odpowiedź na długie, skomplikowane i niezrozumiałe umowy. Ma pomóc znaleźć kruczki, przez które nieuważny klient zwiąże się z firmą albo zostanie zmuszony do płacenia za pozornie bezpłatne programy czy usługi.

"Chciałbym zmobilizować ludzi do czytania umów - warto rozumieć, co się podpisuje" – przekonuje autor strony Umowy.info.

Platforma opiera się na dość prostym mechanizmie. W specjalne okno wkleja się treść umowy, którą mamy podpisać, a strona wyszukuje i oznacza kontrowersyjne fragmenty. W ten sposób otrzymujemy analizę dokumentu z podziałem na: ukryte opłaty, automatyczne przedłużanie czy inne haczyki.

dn7x2cq

Serwis jest darmowy i korzystać mogą z niego wszyscy. Jak zapewnia twórca strony, portal ma utrzymywać się dzięki wyświetlanym na nim reklamom.

Podziel się

Fot. Umowy.info

Na zalogowanych użytkowników, czeka bonus w postaci możliwości komentowania, oceniania oraz brania czynnego udziału w tworzeniu rankingów. Oni również mają możliwość pomocy w rozbudowie serwisu i jego udoskonalania.

dn7x2cq

Podziel się opinią

Share

dn7x2cq

dn7x2cq
dn7x2cq