Trwa ładowanie...
d11sl2r

KNF zatwierdziła prospekt Celon Pharma

Warszawa, 29.08.2016 (ISBnews) - Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) zatwierdziła prospekt emisyjny sporządzony przez Celon Pharma w związku z ofertą publiczną akcji serii B oraz zamiarem ubiegania się o dopuszczenie do obrotu na rynku regulowanym akcji serii A2, B oraz praw do akcji serii B, podała spółka.

Share
d11sl2r

"Debiut na Giełdzie Papierów Wartościowych jest elementem realizacji długoterminowego planu, którego fundamenty budowaliśmy od początku działalności firmy. Nasz model biznesowy jest skuteczny i od lat przynosi efekty. Naszym nadrzędnym celem, jest rozwój i produkcja specjalistycznych leków recepturowych będących odpowiedzią na niezaspokojone potrzeby kliniczne" - powiedział prezes Maciej Wieczorek, cytowany w komunikacie.

Zatwierdzenie prospektu oznacza, że pierwsze notowanie Celon Pharma na GPW może odbyć się jesienią tego roku, podano również.

Celon Pharma jest spółką biofarmaceutyczną specjalizującą się jednocześnie w opracowywaniu, wytwarzaniu i wprowadzaniu na rynek specjalistycznych leków generycznych, a także prowadzącą badania nad innowacyjnymi terapiami.

(ISBnews)

d11sl2r

Podziel się opinią

Share
d11sl2r
d11sl2r