Trwa ładowanie...
rebranding
+1

Koniec TVN Meteo Active. W zamian nowa stacja

Z ramówki TVN Meteo Active znikną programy o zdrowym trybie życia, a pojawią się nowe, o wnętrzarstwie i ogrodnictwie.

Share
Koniec TVN Meteo Active. W zamian nowa stacja
Fot: Screen YT/tvnpl
d3f6akj

TVN Meteo Active od przyszłego roku przestanie nadawać w aktualnej formie. Z ramówki znikną programy o pogodzie oraz zdrowym trybie życia. Co dostaniemy w zmian? Kanał o wnętrzarstwie i ogrodnictwie.

Właściciel TVN - Scripps Network International - intensywnie pracuje nad zmianami, które mają ujrzeć światło dzienne już w przyszłym roku. Stacja po rebrandingu będzie zajmować się tematyką domu i ogrodu, na wzór kanału HGTV („home” i „garden”), który należy do Scripps Network International, właściciela TVN - donosi portal Wirtualnemedia.pl.

Aktualnie na antenie stacji TVN Meteo Active można obejrzeć nie tylko prognozę pogody dla Polski i świata, ale i programy poświęcone tematyce diety, fitnessu, biegania i jazdy na rowerze. Widzowie mogą zobaczyć także, cieszący się dużą popularnością, cykl "Maja w ogrodzie".

Na rynku amerykańskim Scripps Network International nadaje kanał HGTV o remontowaniu domu, ogrodnictwie i wnętrzarstwie od lat 90. W ramówce nowej polskiej stacji nie zabraknie programów z biblioteki Scripps, ale i tych z "lokalnego podwórka".
Konkurencją dla nowego kanału TVN może być Domo+. Jest to pierwsza stacja w Polsce, która wyemitowała programy o tematyce wnętrz, designu i projektowaniu ogrodów. Jednym z popularniejszych programów tej stacji jest "Domy Gwiazd" - 9 odcinek 3 sezonu obejrzało ponad 114 tysięcy widzów.

d3f6akj

Podziel się opinią

Share
d3f6akj
d3f6akj