Trwa ładowanie...
d2y0b4m

Konsorcjum Qumak-Sekom i Warbudu ma umowę z AGH o wartości 26,83 mln zł netto

11.02. Warszawa (PAP) - Konsorcjum Qumak-Sekom i Warbudu podpisało umowę z Akademią Górniczo-Hutniczą na wybudowanie Akademickiego Centrum Materiałów i Nanotechnologii AGH w...

Share
d2y0b4m

11.02. Warszawa (PAP) - Konsorcjum Qumak-Sekom i Warbudu podpisało umowę z Akademią Górniczo-Hutniczą na wybudowanie Akademickiego Centrum Materiałów i Nanotechnologii AGH w Krakowie. Wartość kontraktu to 26,83 mln zł netto, w tym wartość prac przypadających na Qumak-Sekom to 11,35 mln zł - poinformowała spółka w komunikacie.

Prace rozpoczną się 18 lutego br., a ich zakończenie planowane jest na 31 marca 2012 r.

W ramach umowy Qumak-Sekom wykona instalacje energetyczne, teletechniczne oraz klimatyzacji i wentylacji. W zakresie energetyki przewidziano m.in.: przebudowę sieci, oświetlenie terenu, wykonanie instalacji odgromowej czy dostawę rozdzielni. Budynek ma zostać wyposażony w nowoczesne systemy teletechniczne obejmujące ochronę przeciwpożarową (wykrywanie i sygnalizacja pożaru, oddymianie), bezpieczeństwa (kontrola dostępu, sygnalizacja włamania i napadu, telewizja dozorowa). Wykonana zostanie również instalacja sieci teleinformatycznych.(PAP)

gsu/ jtt/

d2y0b4m
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2y0b4m
d2y0b4m