Trwa ładowanie...
d2kil4v

Kopex dostarczy kompleks ścianowy do Argentyny, wartość kontraktu to 27,3 mln EUR

20.12. Warszawa (PAP) - Kopex przystąpił do realizacji kontraktu zawartego pomiędzy Zakładami Mechanicznymi Bumar-Łabędy a kontrahentem argentyńskim Yacimiento Carbonifero Rio...

Share
d2kil4v

20.12. Warszawa (PAP) - Kopex przystąpił do realizacji kontraktu zawartego pomiędzy Zakładami Mechanicznymi Bumar-Łabędy a kontrahentem argentyńskim Yacimiento Carbonifero Rio Turbio, o łącznej wartości 27,3 mln euro brutto - poinformował Kopex w komunikacie.

"Zarząd Kopex w dniu dzisiejszym powziął wiadomość o wpływie do Kopex pisemnego zawiadomienia z Zakładów Mechanicznych +Bumar-Łabędy+ z siedzibą w Gliwicach o wpływie od kontrahenta argentyńskiego powiadomienia o zamówieniu i wejściu w życie kontraktu na dostawę kompletnego kompleksu ścianowego, a tym samym i wejściu w życie umowy kupna-sprzedaży kompletnego kompleksu ścianowego zawartej pomiędzy Kopex a ZM +Bumar-Łabędy+" - podano w komunikacie.

Dodano, że Kopex dostarczy kompletny kompleks ścianowy, części zamienne, przeprowadzi także szkolenia dla kontrahenta argentyńskiego oraz sprawował będzie nadzór techniczny nad montażem i uruchomieniem, a także nad pracą kompleksu ścianowego przez pierwszych 6 miesięcy wydobycia.

Jak poinformował Kopex, w przeszłości spółka realizowała już dostawy dla wspomnianego kontrahenta argentyńskiego. (PAP)

jow/ jtt/

d2kil4v

Podziel się opinią

Share
d2kil4v
d2kil4v